Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Vekon, Ön Üretimli Yapı Çözümlerini Sundu

Ön üretimli yapı sektörünün markaları arasında yer alan Vekon, 39. Yapı Fuarı’nda anahtar teslim ön üretimli yapı çözümlerini tüketicileriyle buluşturdu.

yapı.com.tr
Vekon, Ön Üretimli Yapı Çözümlerini Sundu

Prefabrike yapı, yaşam konteyneri, hafif çelik yapı ve yapısal çelik binaların tasarım, üretim ve uygulama süreçlerini anahtar teslim hizmet modeliyle üstlenen Vekon, 39. Yapı Fuarı’na katıldı. Vekon, fuarda ön üretimli yapı çözümlerini 11A salonda 441 numaralı standında sektör profesyonelleri ile buluşturdu. Ön üretimli yapı çözümleriyle Vekon, işçi kamplarından sosyal konutlara, toplu konutlardan sosyal tesislere, ticari binalardan depo ve hangarlara, modüler yaşam ünitelerinden sanayi tesislerine, çok katlı binalardan spesifik tasarımlı binalara kadar çok geniş bir faaliyet gösteriyor.

"100’e yakın ülkeye ürün ve hizmet ulaştırıyor"

Vekon Genel Müdürü Özgül Yücel, bugüne kadar 100’e yakın ülkeye çözümlerini ulaştırdıklarını belirtti. Global bir çözüm ortağı olduklarının altını çizen Yücel, “Grubumuzun ön üretimli yapılar alanındaki faaliyetlerini tek bir çatı altında toplayarak tüm enerjimizi bir araya getirdik. Bu sinerji ile birlikte daha işlevsel bir yapıya kavuştuk ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına aynı anda cevap verebilecek duruma geldik” dedi."Entegre üretim ile rekor sürede teslim"

Vekon'u rakiplerinden ayıran en önemli unsurlardan biri olarak çözümlerini anahtar teslim sunmasını gösteren Özgül Yücel, projelerin tasarım, üretim, montaj ve lojistiğini tek başına üstlenerek sürecin her aşamasının birbirine entegre ilerlemesini sağladıklarını söyledi. Entegre üretim anlayışının şantiye sahasında yaşanabilecek uyumsuzlukların önüne geçtiğini ifade eden Yücel, böylece üstlendikleri projeleri rekor sürelerde teslim edebildiklerini vurguladı. Yücel, entegre üretim sürecinin farklı iklim ve arazi tipine uygun iş ve yaşam alanlarıyla dünyanın her noktasında müşterilerinin işini kolaylaştırdığını da ifade etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vekon-on-uretimli-yapi-cozumlerini-sundu_144680.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!