Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Viko İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor

2014 yılında gerçekleştirilen bir yatırımla Panasonic bünyesinde katılan Viko, bundan böyle “Panasonic Eco Solutions Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş” unvanı ile faaliyet gösterecek.

yapi.com.tr
Viko İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor

2014 yılı Mart ayından bu yana Panasonic Corporation’a ait Eco Solutions grubuna bağlı olarak faaliyetlerini yürüten Viko markası önümüzdeki süreçte resmen “Panasonic Eco Solutions Elektrik Sanayi ve Ticaret A. Ş” unvanı ile faaliyet gösterecek. Şirket, kurumsal kimlik ve unvan değişikliğini kapsayan bu değişimi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısında çalışanları ile paylaştı. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Takaki Oguri, Genel Müdür Nusret Kayhan Apaydın, Yönetim Kurulu üyeleri ile tüm şirket çalışanları katılım gösterdi.

“Türkiye yüksek büyüme potansiyeline sahip”

Yönetim Kurulu Başkanı Takaki Oguri yaptığı konuşmasında, “ Bugünden itibaren hepimiz için yeni bir dönem başlıyor. Elbette yaklaşık üç yıldır Panasonic grubuna bağlı olarak faaliyet göstermekteydik; ancak bugün artık her anlamda bizleri daha sorumlu kılan ve daha aksiyoner olmamızı gerektiren bir sürece girdiğimizi söylemeliyim. Panasonic olarak Türkiye’nin sahip olduğu yüksek büyüme potansiyeline olan inancımız nedeniyle yatırımlarımızı ve istihdama olan katkımızı her geçen gün artırmaktayız. 2014 yılında 750 olan çalışan sayımız bugün itibarı ile 950’ye ulaştı. Tıpkı geçmişte olduğu gibi önümüzdeki süreçte de başarılarımızı üstelik çok daha büyük bir inançla geleceğe taşıyacağımıza ve Panasonic çatısı altında sektörümüzün lider şirketi olarak güçlü bir gelecek inşa edeceğimize inanıyorum “ dedi.

Viko, marka olarak devam edecek

Yönetim Kurulu Başkanının ardından söz alan Genel Müdür Nusret Kayhan Apaydın, şu açıklamayı yaptı: “Tüm paydaşlarımızın desteği ile ortak çaba sarf ederek bugünlere getirdiğimiz şirketimizin her geçen gün daha üstün değerler üreterek sürdürülebilirliğini sağlaması daima en büyük hedefimiz oldu. 2014 yılında Panasonic Grubu’na dâhil olmamızla başlayan süreçte ortak Ar-Ge ve teknoloji çalışmalarımızla endüstriyel potansiyelimizi geliştirirken ekonomik, sosyal ve çevresel konulara daha stratejik ve başarı odaklı yanıt verme kabiliyetimizi artırdığımızı görmek, bu birleşmenin ne kadar doğru bir adım olduğunu bizlere kanıtlamış oldu. Bu ay itibarı ile şirketimizin yeni ticari unvanı Panasonic Eco Solutions Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak değişecek ve kurumsal logomuz Panasonic ile temsil edilecek. Viko bugün olduğu gibi ait olduğu ürünlerin markası olarak var olmaya devam edecek,  Thea ise bundan böyle bir ürün serisi olarak Panasonic markası altında müşterilerimizle buluşacak.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/viko-icin-yeni-bir-donem-basliyor_157792.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!