Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

VİKO ve Kadir Has Üniversitesi işbirliğiyle 'Aydınlık Konseptler'

Kadir Has Üniversitesi'nde 2011-2012 güz döneminde yürütülen ‘Endüstri Destekli Proje’ kapsamında VİKO’nun endüstriyel tasarım danışmanı Mirzat Koç ve VİKO tasarım ekibinin katkılarıyla, 14-17 Kasım 2011 tarihleri arasında bir workshop düzenlendi.

yapi.com.tr
VİKO ve Kadir Has Üniversitesi işbirliğiyle 'Aydınlık Konseptler'

Kadir Has Üniversitesi'nde 2011-2012 güz döneminde yürütülen ‘Endüstri Destekli Proje’ kapsamında VİKO’nun endüstriyel tasarım danışmanı Mirzat Koç ve VİKO tasarım ekibinin katkılarıyla,  14-17  Kasım 2011 tarihleri arasında bir  workshop düzenlendi. Katılımcılardan, kısa ve yoğun yaratıcı bu süreç boyunca yeni, alternatif, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına ve evde veya ofiste kullanılacak cep telefonu, fotoğraf makinesi vb. bireysel elektronik cihazların şarjı için enerji terminalleri; masaüstü veya anahtar ve prizlere ek melez ürünlere yönelik konseptler geliştirmeleri istendi. Üç gün süren atölye çalışmasının sonuçları, katılımcı öğrencilerin ve öğretim üyelerinin birlikte tasarladığı bir sergi eşliğinde, Kadir Has Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi fuayesinde gerçekleşen kokteyl ile paylaşıldı."VİKO tasarıma inanan bir firma"

Kadir Has Üniversitesi ile yapılan işbirliğini değerlendiren VİKO Pazarlama Direktörü Zeynep Akkaya, VİKO’nun anahtar priz ve sayaç sektöründe lider olduğunu vurguladı. Akkaya, “VİKO tasarıma inanan bir firma. Liderliğimizi fark yaratan tasarımlarla sürdürebileceğimizi biliyoruz. Bu nedenle de tasarım konusuna olan desteğimizi artırarak devam ettireceğiz” diye konuştu.

ETİKETLER: firma kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/viko-ve-kadir-has-universitesi-isbirligiyle-aydinlik-konseptler_89964.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!