Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

VitrA ile 'Profesyonelce Buluşmalar'

VitrA’nın yapı sektörü profesyonelleriyle düzenli olarak bir araya geldiği “Profesyonelce Buluşmalar” etkinliği, İzmir ve Ankara’da 1000’i aşkın katılımla gerçekleştirildi.

yapi.com.trb>VitrA’nın yapı sektörü profesyonelleriyle düzenli olarak bir araya geldiği “Profesyonelce Buluşmalar” etkinliği, İzmir ve Ankara’da 1000’i aşkın katılımla gerçekleştirildi. Ege ve İç Anadolu Bölgesi inşaat firmalarının temsilcileri, müteahhitler ve mimarlardan oluşan davetlilere, VitrA’nın iç ve dış pazarlardaki konumu ve sektöre getirdiği yenilikler aktarılırken, 2006 yılının resmi çizildi ve 2007 hedefleri hakkında konuşuldu. Kokteylle sona eren etkinliğin hem katılımcılar hem de marka iletişimi anlamında oldukça verimli geçtiği gözlendi.

Toplantıda konuşma yapan VitrA Pazarlama Müdürü Berna Erbilek, markanın genişleyen ürün gamının yanı sıra, Türkiye ve dünyada imza attığı başarılı projeler hakkında bilgiler verdi. Müşteri odaklı hizmetin önemine dikkat çeken Erbilek, VitrA’nın marka vizyonunu “banyoyu yeniden tanımlayan, banyo algısını değiştiren ve tasarımla farklılaştıran global bir marka” olarak tanımladı. VitrA’nın tasarıma verdiği önemi ve dünyaca ünlü tasarımcılarla yaptığı çalışmaları anlatan Erbilek, “Markamızın yetkinliği, bir banyo mekanı yaratmak için gerekli tüm ürünleri bir araya getirebilmesidir. Farklılaşmayı ise tasarımla sağlıyoruz.” dedi.

VitrA Karo Pazarlama Müdürü Konca Çalkıvik ise 3’ü yurtdışında toplam 8 tesiste, yıllık 35 milyon m2’lik seramik ve karo porselen üretimi yapılabildiğini belirtti. VitrA’nın karo seramik ürün grubunun; duvardan yere, dış cepheden bahçeye, balkondan havuza pek çok alan için özel üretilen seramik kaplama malzemeleriyle banyo mekanının dışına çıkarak, markanın yetkinliğini artırdığını belirtti.

VitrA’nın geniş ürün yelpazesinde, boyutları 1x1 ile 60x120 cm arasında değişen seramik ve porselen karoların yanı sıra, yüzme havuzları için üretilen karo ve aksesuvarların yer aldığını anlatan Çalkıvik, karo ürünlerinin yurtdışındaki pek çok projede tercih edildiğinin altını çizdi. Çalkıvik, karo seramik ürünlerini, kuruluş bünyesindeki uzman tasarım ekibinin yanı sıra, dünyaca ünlü tasarımcıların hazırladığına değindi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vitra-ile-profesyonelce-bulusmalar_55288.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!