Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

VitrA, UNICERA’daydı

VitrA Karo’nun standında; cam bordür ve dekorlarla zenginleştirilen ürünler, porselen yer karoları, kesme bordür ve dekorlar, yaşam trendlerinden ilham alınarak tasarlanan her zevke uygun mozaik serileri yer aldı. Fuarda sergilenen yeni koleksiyonlarda, tasarım, teknoloji ve trendleri yansıtan ürünler dikkat çekti.

yapi.com.tr
VitrA, UNICERA’daydı

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu kuruluşu VitrA Karo, 1-5 Nisan 2009 tarihleri arasında düzenlenen 21. Uluslararası Seramik ve Banyo Fuarı UNICERA’da, 900 m2’lik standıyla yer aldı. VitrA Karo’nun standında; cam bordür ve dekorlarla zenginleştirilen ürünler, porselen yer karoları, kesme bordür ve dekorlar, yaşam trendlerinden ilham alınarak tasarlanan her zevke uygun mozaik serileri yer aldı. Fuarda sergilenen yeni koleksiyonlarda, tasarım, teknoloji ve trendleri yansıtan ürünler dikkat çekti.

Fuara katılan VitrA Karo Genel Müdürü Şafak Ozan, “Her yıl ortalama 30 yeni karo serisini pazara sunan VitrA Karo, müşterisini, rakibini iyi tanıyan, kendi kaynaklarını ve yetkinliğini iyi ölçebilen, gelişme planlarını bu doğrultuda sürdüren bir şirket. Pazarın potansiyeli ne olursa olsun, farklılaşmaya ve büyümeye devam edeceğiz” dedi.

VitrA Karo Pazarlama Müdürü Konca Çalkıvik ise “Bau ve Cevisama fuarlarından sonra, Unicera fuarında da görücüye çıkan yeni koleksiyonlarımız, tasarımcılarımızın dünyadaki moda akımlarından ve yeni yaşam alışkanlıklarından yola çıkarak hazırladığı özel serilerden oluşuyor. 2009 yılı, doğadaki renk ve formların, günümüzün teknolojik gelişmeleriyle bütünleştiği bir yıl olacak. Teknolojinin soğuk renkleri doğanın samimi dokunuşuyla ısınacak ve bu kontrastın etkileri tasarımlara yansıyacak. Bu doğrultuda hazırladığımız koleksiyonlarla, konutlar ve büyük projeler için komple kaplama çözümleri sunan öncü bir marka olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vitra-uniceradaydi_68104.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!