Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

VitrA ve Artema Yeni Ürünlerini Unicera’da Sergiledi

VitrA ve Artema'nın ürünlerinden zengin bir yelpazenin sunulduğu stant konteynerler kullanılarak tasarlandı.

yapi.com.tr
VitrA ve Artema Yeni Ürünlerini Unicera’da Sergiledi

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, VitrA ve Artema markalarının en yeni ürünlerini, ilk kez 5-9 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenen Unicera'daki standında sergiledi. Banyo gereçlerinden karoya, armatürlerden yıkanma alanlarına, zengin bir yelpazenin sunulduğu stant, son 2 yıldır olduğu gibi konteynerler kullanılarak tasarlandı. Sürdürülebilirliğe vurgu yapmak üzere konteynerlerle oluşturulan stant, iF’ten ödül aldı.

Bu yılın dikkat çekici yenilikleri, çalışmalarını Milano'da sürdüren iki önemli uluslararası tasarımcının VitrA Tasarım Ekibi ile birlikte geliştirdiği yeni banyo serileri oldu; Terri Pecora'nın imzasını taşıyan Plural ve Claudio Belli'nin tasarladığı Equal. Plural, henüz pazara sunulmadan, dünyanın en değerli tasarım ödüllerinden iF, Good Design ve Edida'yı almaya hak kazandı. Yalın bir tasarıma sahip Equal ise metal, seramik ve ahşabın uyumuyla basit bir düzen içerisinde karakteristik bir banyo mekanı yaratıyor.

VitrA fuarda, banyoda tasarım bütünlüğü sağlamak üzere dönüşen yeni ürünlerini de sergiledi. Özel bir malzeme olan solid stone ile üretilen V-Stone duş tekneleri, yüzeylerdeki doğal taş görünümünü duşta da sürdürüyor. V-Stone'da, metalin yanı sıra, solid stone sifon kapağı seçeneği de bulunuyor. Camdan üretilen Vetro kumanda panellerinin siyah ve beyazın yanında bej ve vizon alternatifleri bulunuyor.

Dünya lansmanı Bolonya'daki Cersaie Fuarı'nda yapılan ve Türkiye'de ilk defa Unicera'da sergilenen VitrA'nın en yeni karo koleksiyonları, ColorCode ve Natural Stone temaları altında sunuluyor. Banyoda rengi teşvik etmek için VitrA Tasarım Ekibi'nin geliştirdiği retromix koleksiyonu da ilk kez Unicera'da görüldü.

VitrA'nın banyo koleksiyonlarıyla uyumlu armatür ve aksesuarlardan oluşan Origin serisi, VitrA markasıyla ilk kez Unicera'da sergilendi. Origin'in lavabo bataryaları, 4 farklı boyut ve renkte üretiliyor. Krom, mat siyah, fırçalı nikel ve bakır renkleri, banyo bataryalarına da taşınıyor.

Bu yıl Artema, daha ince, yalın ve ikonik bir tasarıma kavuşan Brava serisi, kullanıcılar için güvenli, konforlu ve tasarruflu bir çözüm sunan termostatik banyo ve duş bataryaları, Q-Line, Flo S, X-Line ve Axe S serilerinin kısa, standart ve çanak lavabo bataryalarına ek olarak large boyu üretilen armatürleri fuarda sergilendi.