Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Volvo İş Makinaları Orta Avrupa’da Sorumluluğu ASCENDUM Grup’a Devretti

Volvo Construction Equipment, Avusturya, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Moldova, Romanya, Slovakya ve Slovenya’daki bayilik paylarını Ascendum Group’a sattı. ASCENDUM Türkiye CEO'su Mahir Hocaoğlu da yeni Orta Avrupa yapılanmasının yönetiminde yer aldı.

yapi.com.tr
Volvo İş Makinaları Orta Avrupa’da Sorumluluğu ASCENDUM Grup’a Devretti

Volvo Construction Equipment (Volvo CE), Salzburg üslü Central Europe Group şirketini uzun dönemli dağıtım ortağı olan Ascendum Group’a geçecek şekilde elden çıkarmış olduğunu duyurdu. İşlem 30 Eylül 2013 tarihinde yürürlüğe girdi ve içerisinde tüm mal varlıkları, çalışanlar ve satılacak arazilerin devri yer aldı. Central Europe Group’un tüm çalışanları, çalışma şart ve koşulları değişmeden kalmış şekilde, Ascendum’da çalışmak üzere devredildi.  

Adı, 2012 yılı Haziran ayında değiştirilinceye kadar Group Auto-Sueco Coimbra olarak bilinen Ascendum Group, Portekiz, İspanya, ABD, Türkiye ve Meksika’da şirketin ürünlerinin dağıtımını ve servisini yapan; Volvo CE ürünlerinin dünyadaki en büyük bayilerinden birisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Volvo bayiliği olarak 1959’da kurulmuş olan Ascendum Group, sanayi makinaları ve ekipmanı, altyapı ekipmanı, kamyon ve otomobiller olmak üzere dört büyük iş kolunda faaliyette bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/volvo-is-makinalari-orta-avrupada-sorumlulugu-ascendum-grupa-devretti_113044.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!