Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ASCENDUM Makina 'Tam Çözüm Ortağı' Olarak Büyümeye Devam Edecek

2013’ü bir önceki yıla göre yüzde 3,5 düzeyinde büyüme ile kapatan iş makinaları sektörünün önemli aktörlerinden ASCENDUM Makina, 2014 yılında da yatırımlarına devam edecek.

yapi.com.tr
ASCENDUM Makina 'Tam Çözüm Ortağı' Olarak Büyümeye Devam Edecek

2013 yılını hedeflerine ulaşarak kapatan ASCENDUM Makina, amiral gemisi Volvo İş Makinaları’nın yanısıra distribütörlüğünü yaptığı Sandvik ve Sany Paletli Vinç ürün grubunun gücünü sahaya yansıtıyor. 2013 yılı performansını ve yeni yıla ilişkin hedeflerini değerlendiren ASCENDUM Makina Satış ve Pazarlama Direktörü Tolga Polat, “Hem genel pazar durumumuz, hem de belirli ürünler konusundaki hedeflerimiz açısından 2013’ü değerlendirdiğimde ciddi anlamda başarılı olduğumuzu düşünüyorum” dedi. 2014 yılına ilişkin öngörülerini de paylaşan Polat, “2014’ün kolay geçmeyeceğini düşünüyoruz. Ancak planlamamızı ve aksiyonumuzu tüm senaryolara hazırlıklı olabilecek şekilde oluşturduk” şeklinde konuştu.

TolgaTolga Polat2013 yılını büyüme ile kapatan ASCENDUM Makina'nın 2014 yılında da bu başarısını sürdürmeyi hedeflediğini kaydeden Polat, “3. boğaz köprüsü, yeni havalimanı, İzmir-İstanbul otoyolu, Kanal İstanbul projeleri gibi devam eden ve yeni başlayacak yatırımların önemi büyük. Bu projeler, hem ülkemizin makro düzeydeki gelişimine katkıda bulunacak; hem de istihdama olumlu etki yaratacak. Öte yandan büyük projelerin iş makinaları sektörünün büyüme hızına olan katkısı da tartışılmaz” dedi.

Yatırımlar müşteri odaklı

ASCENDUM Makina olarak yeni yatırımlara 2014 yılında da devam edecekleri bilgisini veren Polat, gerek amiral gemisi Volvo İş Makinaları’nın gerekse distribütörlünü yaptıkları diğer markalarda ana yaklaşımlarının temelini müşteri memnuniyetinin oluşturduğunu ifade etti. 2014 yılının ilk ayında dünyanın en büyük ilk 5 iş makinası üreticisi arasında yer alan Sany Paletli Vinç ürünlerini bünyelerine dahil ettiklerini anımsatan Polat, “Sany ülkemizde gayet bilinen bir marka. ASCENDUM Makina’nın satış ve satış sonrası organizasyonu, gücü ve deneyimi ile müşterilerimiz iyi bildikleri Sany markasını gönül rahatlığı ile alabilecekler” diye konuştu.

Polat'ın iş makinaları pazarının gözde ürünlerine ilişkin değerlendirmesi ise şöyle:

“Geçtiğimiz sene pazara sunduğumuz yeni ekskavatörlerimiz Volvo EC300D ve Volvo EC350D’ye ilgi büyük. Makinalarımız, hem performans, hem de yakıt tasarrufu konusundaki başarıları ile müşterilerimizden tam not aldılar. Bunun yanında pazarı domine etmeyi sürdürdüğümüz lastik tekerlekli yükleyicilerimize müşterilerimizden aldığımız olumlu geribildirimler bizleri, yeni yatırımlara yönelme konusunda heyecanlandırıyor. Bu sene de yenilikleri ve yatırımları durmaksızın sürdüreceğimizi söyleyebiliriz”.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ascendum-makina-tam-cozum-ortagi-olarak-buyumeye-devam-edecek_117131.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Ytong Çatı Paneli

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!