Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

White Side Hayatımıza 5 9 5 ile Giriyor!

White Side Apartments butik konut konsepti, “Türkiye’de ilk’ler eşliğinde sunuluyor. Sadece %5 peşinat ve Tapu Sigortası (Title Insurance ) enstrümanıyla alıcının konut tercihini güvenli ve getirisi yüksek bir yatırıma dönüştürüyor.

yapi.com.tr
White Side Hayatımıza 5 9 5 ile Giriyor!

hite Side Apartments butik konut konsepti, “Türkiye’de ilk’ler eşliğinde sunuluyor. Sadece %5 peşinat ve Tapu Sigortası (Title Insurance ) enstrümanıyla alıcının konut tercihini güvenli ve getirisi yüksek bir yatırıma dönüştürüyor.

ABINVEST, Millennium Bank ile oluşturduğu çözüm ortaklığı sayesinde, alıcılara daire fiyatının %95’ine kadar kredi olanağı sağlıyor. Böylece, yalnızca %5 peşinat ödeyerek, alıcının bütçesini sarsmadan satın alma kararı vermesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Daireleri 20 ay sonra teslim edilecek olan projede, 24 aya kadar anapara ertelemeli konut kredisi seçeneği de kullanılabiliyor. %5 peşinatı ödedikten sonra, alıcı evini teslim alana kadar sadece faizi ödeyerek aylık taksitleri düşürülebiliyor.

Kişiye özel ödeme şekilleri
Bu ödeme planında kişi alacağı konutun %95’ine kadar kredilendirilme imkânına sahiptir.
4 para cinsinde de 180 aya kadar sabit faiz oranı ile kredilendirme imkânı sağlanırken,
Kişi 20. ayda kredi tutarını %20sini balon ödeme olarak yapar.

%5 peşinat + anapara ertelemeli kredi
Bu ödeme planında kişi hem alacağı konutun %95’ine kadar kredilendirilme imkânına hem de tercihine bağlı olarak ilk 12 ay veya ilk 24 ay anapara ödemesini erteleyebilme imkanına sahiptir. Böylece, dilerse evini teslim alana kadarki ödeme yükünü azaltabilir. Bu ödeme modeli, yatırımcılara ya da şu anda kirada olup, ev sahibi olmayı düşünenlere, dairelerini teslim aldıktan sonra anapara ödemesine başlama olanağı sağlıyor. ( Kirada oturan birini düşünürsek; hemen evi teslim alıp taşınamadığı için teslim tarihine kadar hem kira hem de kredi ödemesi gerekir. Veya yatırımcı; evi teslim alana kadar o evden bir kira gelirine sahip olmadan kredi ödemesi gerekir. Bu ödeme şekli ile kişi aylık kredi ödemesini azaltabiliyor)

İsviçre Frangı, Euro, YTL ve Dolar para cinsinde de 180 aya kadar sabit faiz oranı ile kredi alma imkanı
Kişi 20. ayda kredi tutarını %20sini balon ödeme olarak yapar.

Tapu sigortası ile rahat uyuyun
ABD’de geliştirilmiş bir mülkiyet sigortası ürünü olan, ev sahiplerini, yatırımcıları ve borç verenleri, tapu/mülkiyet ile ilgili kusur ve sorunlardan doğacak olası kayıplara karşı koruyan Tapu Sigortası, Türkiye’de ilk kez ABINVEST aracılığı ile uygulanacak.ABINVEST, bu poliçe ile konut alıcılarını mülkiyeti tehdit edebilecek risklere karşı güvence altına almış olacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/white-side-hayatimiza-5-9-5-ile-giriyor_59259.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!