Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Wilo'dan Yeni Finansman Sistemi

IFAT Eurasia 2015 Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı’na katılan Wilo, yeni finansman sistemini ve müşterilerin ihtiyacı olan ürünü önce denemesi ardından da memnun kaldığı takdirde satın alması esasına dayanan 'Önce Dene Sonra Al' adlı yeni hizmetini tanıttı.

yapi.com.tr
Wilo'dan Yeni Finansman Sistemi

Foto (soldan sağa): Wilo Türkiye Altyapı Uygulamaları ve Endüstri Satış Müdürü Ercan Tortumlu, Wilo Türkiye Genel Müdürü ve Wilo SE Yakındoğu Bölge Müdürü Ercüment Yalçın ve Wilo SE Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Bölge Müdürü Thomas Kubbe

Wilo'nun pompa sistemleri sektöründe yeni bir dönem başlatma iddiasını taşıyan yeni hizmetleri, Ankara’da IFAT Eurasia 2015 Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı’nda düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıtıldı. Firma, geliştirdiği yeni tamamlayıcı finansman sistemi ile müşterilerine büyük kolaylık sağlayacak. 'Önce Dene Sonra Al' adlı yeni hizmeti ile de müşterilerin ihtiyaç duydukları ürünleri öncelikle deneme imkânı sunulacak. Müşteriler, 6 aya kadar varabilen deneme süresi sonunda memnun kaldığı takdirde ürünü satın alabilecek.

"Ezberleri bozacak yeni bir dönem başlatıyoruz"

Toplantıda konuşan Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, kuruldukları tarihten bu yana enerji verimliliği sağlayan çevre dostu ürünler geliştirdiklerini vurgulayarak, sözlerine şöyle devam etti:

“Wilo olarak öncü kimliğimizle sektörümüze pek çok ilki yaşattık. Şimdi yeni finansman sistemimizle müşterilerimize alternatif finansman imkanı sunacağız. Diğer yeni hizmetimiz ‘Önce Dene Sonra Al’ ile de yine ilklere imza atıyoruz. Müşteri memnuniyeti için sadece en iyi ürünü geliştirmek yetmiyor; aynı zamanda en iyi şekilde hizmet sunmak gerekiyor. Wilo olarak Türkiye geneline yayılan servislerimizle, müşteri memnuniyeti odaklı bir strateji ile hizmet veriyoruz. Devreye aldığımız hem yeni finansman sistemimiz hem de ‘Önce Dene Sonra Al’ hizmetimiz ile pompa sistemleri sektöründe ezberleri bozacak yeni bir dönem başlatıyoruz. Bu hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı, müşterilerle olan güven bağımızı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz”.  
 
'Önce Dene Sonra Al' sistemi nasıl işleyecek?

Toplantıda, 'önce dene sonra al' sisteminin işleyişi ile ilgili bilgiler veren Wilo Türkiye Altyapı Uygulamaları ve Endüstri Satış Müdürü Ercan Tortumlu ise  hizmetin tüm altyapı pompaları ve mikserlerde uygulanacağını belirtti ve şunları söyledi:

“Müşterilerimiz ürünlerimizi, 3 aydan 6 aya kadar herhangi bir ücret ödemeden kullanabilecek. Deneme süresi bittikten sonra memnun kaldığı takdirde satın alma işlemlerini gerçekleştirecek. Deneme süresi sonunda ürünü iade etme seçeneği de sunuyoruz”.

http://www.yapi.com.tr/haberler/wilodan-yeni-finansman-sistemi_130389.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!