Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Wilo, 2017 Yol Haritasını Açıkladı

Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, Hedef Paylaşım Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Wilo grubunun başarı grafiğini yükseltmeye devam ettiğini söyledi.

yapi.com.tr
Wilo, 2017 Yol Haritasını Açıkladı

Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmet veren Wilo yetkili satıcılarının katıldığı 11. Hedef Paylaşım Toplantısı “Farkımız Sensin” temasıyla gerçekleştirildi. Wilo’nun penceresinden 2016 yılının değerlendirilmesinin yapıldığı, 2017 yılının hedeflerinin ve yol haritasının paylaşıldığı toplantı, Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Wilo'nun dünya çapında 7 bin 500 kişinin çalıştığı dev bir grup olduğunu belirten Ercüment Yalçın, grubun cirosunun istikrarlı bir şekilde büyüdüğünü ve yatırımların da hız kesmeden devam ettiğini söyledi ve grubun global cirosunun 1.3 milyardan fazla olduğunu belirterek Wilo Türkiye'nin de bu başarıya önemli oranda katkı sağladığını ifade etti.  

“Genç ve dinamik bir grubuz”

Ercüment Yalçın sözlerine şöyle devam etti: “Wilo Türkiye olarak grubumuzun Yakın Doğu Satış Bölgesi’nin merkezinde yer alıyoruz. Azerbaycan, Türkmenistan, Lübnan, İsrail, Suriye, Ürdün, Irak’ı kapsayan çevremizdeki 7 ülkenin faaliyetleri bize bağlı olarak yürüyor. Bu önemli sorumluluğu yükselen başarı grafiğimiz ve işimize karşı duyduğumuz heyecanımız sayesinde elde ettik. Kendini işine adamış, kaliteli, genç ve dinamik bir grubuz. Bu özelliğimizle sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz. 35 bayimiz, 75 yetkili servisimiz, 100’e yakın merkez çalışanımızla Türkiye çapında yaklaşık 1000 kişilik bir aileyiz. 2015, yüzde 25 büyüme ile bizim için adeta bir sıçrama yılı olmuştu. 2016’da büyüme yolunda kararlı adımlar atmayı sürdürdük. 2017’den de ümitliyiz. İşimize heyecanla sarılmaya, yeni hedeflere doğru yol almaya devam edeceğiz.”

WiloWilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın

Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, Wilo’nun 2016 yılındaki başarısında altyapı projelerinin önemli rol oynadığını belirterek, “2015 bizim için altyapı ürünlerimizin kullanıldığı projelerde bir patlama yılı olmuştu. Rekabet gücümüzün yüksek olduğu bu pazarda 2016’da büyük başarı yakaladık. 2017’deki hedefimiz daha da büyümek” dedi

“Enerji çözümlerinde fark yaratıyoruz”

Tesislerin pompa sistemlerini daha verimli sistemlerle yenilemeyi kapsayan enerji çözümlerinde de başarılı bir yılı geride bıraktıklarını vurgulayan Yalçın, “2016’da 70 adet enerji çözümleri projesi gerçekleştirdik. 2017’de bu rakamı daha yukarılara taşıyacağız. Wilo olarak tesislerdeki mevcut sistemlerin ölçüm ve değerlendirmesini ücretsiz olarak yapıyoruz. Sonra da Wilo pompalarını kullandıkları takdirde ne kadar enerji tasarrufu sağlayacaklarını hesaplıyoruz. Ücretsiz ölçüm hizmetini ve sonrasında elde edilecek enerji tasarrufu garantisini Türkiye’de sadece Wilo verebiliyor” dedi.

“2017’de yeni başarılar hedefliyoruz”

Wilo’nun 2017’deki hedeflerini de açıklayan Ercüment Yalçın, 2017 yılında da başarıyla odaklanacaklarını ve özellikle değişim pazarında daha aktif bir şekilde rol alacaklarını ifade etti. Yalçın, “Uzun yıllardır kullanılan, ömrü bitme noktasına gelen veya biten pompaların değişimlerini gerçekleştirerek ciromuza önemli oranda katkı sağlayacağız” şeklinde konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/wilo-2017-yol-haritasini-acikladi_155573.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!