Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri ICCI Fuarı'na Katıldı

Ülkemizde ısı yalıtımı bilincinin gelişmesi ve Avrupa Birliği standartlarında, kaliteli ürünlerle doğru ısı yalıtımı uygulamalarının yaygınlaşması için faaliyet gösteren XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, 12 -14 Mayıs 2010 tarihleri arasında WOW Convention Center’da gerçekleştirilen ICCI 2010–16. Uluslararası Enerji & Çevre Fuarı ve

yapi.com.tr
XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri ICCI Fuarı'na Katıldı

Ülkemizde ısı yalıtımı bilincinin gelişmesi ve Avrupa Birliği standartlarında, kaliteli ürünlerle doğru ısı yalıtımı uygulamalarının yaygınlaşması için faaliyet gösteren XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, 12 -14 Mayıs 2010 tarihleri arasında WOW Convention Center’da gerçekleştirilen ICCI 2010–16. Uluslararası Enerji & Çevre Fuarı ve Konferansı’nda “Enerji Verimliliği" konulu Oturum 21'de, “Enerji Verimliliğinde Isı Yalıtımının Önemi” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Genel Koordinatörü Meltem Yılmaz sunumunda, binalarda enerji verimliliği, ısı yalıtımının önemi ve küresel ısınmayla mücadeledeki etkin rolü, Türkiye’de konu ile ilgili yürürlükteki yasa ve yönetmelikler, Binalarda Enerji Performans Yönetmeliği’nin projelere yansıması ve Enerji Kimlik Belgesi gibi konuları ele aldı. Sunumunda, ısı yalıtımı için doğru ürün seçimine de yer veren Yılmaz, XPS ısı yalıtım levhalarının avantajları ve yönetmeliğe göre XPS levhaları kullanımının zorunlu olduğu detaylar hakkında açıklamalarda bulundu. Konferansta, Oturum Başkanı EİE Genel Müdür Yardımcısı Erdal Çalıkoğlu da ısı yalıtımının önemine değindi.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/xps-isi-yalitimi-sanayicileri-icci-fuarina-katildi_79611.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!