Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yalıpan ve Taşonit de Artık 'CE' Belgeli

Bugüne kadar Betopan ürününe ait CE belgesi bulunan Tepe Betopan A.Ş.’nin diğer üç ürünü Betopan Plus, Yalıpan ve Taşonit ürünlerinin de Avrupa ürün mevzuatlarına uygunluğu CE belgesi ile tescillendi. CE işareti, ürünün AB içerisinde serbestçe dolaşımını sağlayan, 1 Ocak 2004 itibariyle Türkiye iç pazarında da kullanılma zorunluluğu olan,

yapi.com.tr
Yalıpan ve Taşonit de Artık 'CE' Belgeli

Bugüne kadar Betopan ürününe ait CE belgesi bulunan Tepe Betopan A.Ş.’nin diğer üç ürünü Betopan Plus, Yalıpan ve Taşonit ürünlerinin de Avrupa ürün mevzuatlarına uygunluğu CE belgesi ile tescillendi. CE işareti, ürünün AB içerisinde serbestçe dolaşımını sağlayan, 1 Ocak 2004 itibariyle Türkiye iç pazarında da kullanılma zorunluluğu olan, üreticinin garanti beyanı olmakla beraber bir bakıma ürünün pasaportu niteliğinde olan bir işaret.

Betopan

Tepe Grubu, 1984 yılında Ankara Beytepe Tesisleri'nde Betopan fabrikasını kurarak Türkiye'de ilk çimentolu yonga levha üretimini başlattı. 1999 yılında fabrika revize edilerek kapasite iki katına çıkarıldı. Tepe Betopan A.Ş. 2006 yılında gerçekleştirdiği yatırımlarla üretim kapasitesi ve kalitesinde gerçekleştirdiği artışla, Avrupa ve Ortadoğu'nun tamamına yakın bölgelerine ihracat yapıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yalipan-ve-tasonit-de-artik-ce-belgeli_75257.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!