Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yalova’da ‘Kent Bilgi Sistemi’nin Altyapısı Kuruldu

Yalova’da vatandaşların belediye ile olan işlerini kolaylaştıracak “Kent Bilgi Sistemi”nin altyapısı kuruldu. Sıra, 105 sorulu anket çalışmasının y

Zamanb>Yalova’da vatandaşların belediye ile olan işlerini kolaylaştıracak “Kent Bilgi Sistemi”nin altyapısı kuruldu. Sıra, 105 sorulu anket çalışmasının yapılarak elde edilen bilgilerin bilgisayara yüklenmesine geldi.

Konu ile alakalı açıklama yapan Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, “Kent Bilgi Sistemi”nin tam olarak çalışmaya başlamasıyla vatandaşların birçok işinin kolaylaşacağını söyledi. Kent Bilgi Sistemi’nin işlemesi için bütün Yalova çapında 105 sorudan oluşacak anket düzenleyeceklerini kaydeden Yakup Koçal, halka şu çağrıda bulundu: “Mahalle muhtarlarımızın da destek olduğu bu anket çalışmamıza hemşehrilerimizden gereken önemi vermelerini bekliyoruz. Devlet İstatistik Enstitüsü’nden izin alarak bu anketi yapıyoruz. Lütfen anketteki soruları tam olarak cevaplayıp, anketi toplamak için evinize gelen görevliye teslim ediniz. Belediye olarak böyle bir çalışmanın öncülüğünü yapmak ve altyapısını oluşturmak suretiyle kentimize önemli bir hizmet sunmuş olmanın kıvancını taşıyoruz.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/yalovada-kent-bilgi-sisteminin-altyapisi-kuruldu_3480.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!