Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yangın Merdivenine İpli Çözüm

Rize'de bir apartmanın yangın merdiveninin zeminden yüksekte kalması üzerine metal merdivenine ahşap ve ipten hazırlanmış yeni bir merdiven eklendi.

NTV
1 Yangın Merdivenine İpli Çözüm

Rize'de bir apartmanın yangın merdiveninin zeminden yüksekte kalması üzerine metal merdivenine ahşap ve ipten hazırlanmış yeni bir merdiven eklendi. Merkeze bağlı Gülbahar Mahallesi Atatürk Caddesi'nde bulunan 9 katlı bir apartmandaki yangın merdiveni, zemine bir kat mesafede bitmesi apartman sakinlerinin şikayetine neden oldu.
       
Apartman sakinlerinin isteği üzerine yangın merdivenini yapan firma, merdivene ahşap ve ipten yapılmış seyyar bir merdiven eklendi. Görenlerin dikkatini çeken ahşap ve ipten yapılan merdiven kullanılmadığı zamanlarda metal yangın merdiveninin iç kısmına yerleştiriliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yangin-merdivenine-ipli-cozum_75530.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Ne garip ve vahimdir ki; ülkemizde, bir takım temel hata ve ihmaller ancak yüksek maliyetli ve can kaybı ile sonuçlanan felaketler sonucunda ve geçici bir süre için fark edilip, söz konusu olabiliyor. Bunun çok çeşitli ve çarpıcı örneklerini görebilmek için yurdun ücra köşelerine değil, büyük kentlerimizde, saygın firmalar tarafından inşa edilen, sözde yangın merdivenlerinin, ve alternatif kaçış koridorlarının konumuna bakmak yeterli. Üstelik çözüm için, var olan uygun çözümleri yeniden keşfetmeye de gerek olmadan! YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!