Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

YAPI 2002 İzmir Fuarı'na İZTO Teşviği

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından bu sene 8.si düzenlenecek olan YAPI 2002 İzmir Fuarı, İzmir Ticaret Odası (İZTO) tarafından "2002 Yılı Fuar Programı"

Yapı-Endüstri Merkezi/Fuarlar Bölümüapı-Endüstri Merkezi tarafından bu sene 8.si düzenlenecek olan YAPI 2002 İzmir Fuarı, İzmir Ticaret Odası (İZTO) tarafından "2002 Yılı Fuar Programı" kapsamına alındı. 24-27 Ekim 2002 tarihlerinde Kültürpark Fuar Alanı'nda düzenlenecek fuara katılacak İZTO üyesi firmalar gerekli şartları sağladıkları takdirde İZTO teşviğinden faydalanabilecekler...

Stand dekorasyonu olmaksızın, zemin olarak 12m²'ye kadar stand bedelinin 1/2'sinin İZTO tarafından karşılanmasını içeren teşvik, yapılan yazılı müracaatın fuarın ana iştigal konusuyla İlgili Meslek Komitesinin görüşünün alınması ve Yönetim Kurulu'nca uygun görülmesinin ardından katılımcı firmalara sağlanacaktır.

YAPI 2002 İzmir Fuarı çerçevesinde İZTO teşviğinden yararlanmak isteyen işletmelerin www.izto.org.tr/FUARLAR/tesvikpy.htm adresinden temin edecekleri form ve katılımla ilgili diğer istenen belgelerle birlikte en geç fuarın başlangıç tarihinden önce başvurmuş olmaları gerekmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-2002-izmir-fuarina-izto-tesvigi_1162.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Roca Insignia Armatür

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!