Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

yapi.com.tr 2007 Almanak Yayında!

yapi.com.tr 2007 Almanağı, mimarlık ve yapı sektörünün nabzını tutan yapi.com.tr’de 2007 yılı boyunca derlenmiş haberlerin bir arada bulunabileceği benzersiz bir kaynak.

yapi.com.trww.yapi.com.tr 2007 Almanağı, mimarlık ve yapı sektörünün nabzını tutan www.yapi.com.tr’de 2007 yılı boyunca derlenmiş haberlerin bir arada bulunabileceği benzersiz bir kaynak.Almanak’ta 2007 yılına ait seçilmiş önemli haberler, etkinlikler, yayınlar, sektörel haberler ve özel incelenen gündem dosyaları yer alıyor. 2007 yılı boyunca gündem oluşturmuş haberler konu başlıkları altında gruplanarak, yılın belirli bir ayında ya da günündeki haberler takvim yardımıyla seçilerek, tarih sıralamasına göre listeleniyor.Yıl boyu düzenlenen etkinlikler tematik olarak gruplandırılıp geçmiş yılın gündemine ayna tutuyor. Sektörden derlenen ürün, firma ve proje haberleri, değerlendirme yazılarının eşliğinde sunuluyor. Mimarlık yayıncılığının bir yılı, yayınlar bölümüyle Almanak 2007’de yerini buluyor.

Yapı-Endüstri Merkezi’nin haber ve bilgi portalı www.yapi.com.tr ile 2007 yılındaki mimarlık ve yapı dünyasındaki gelişmeleri değerlendirin. 2007 yılında mimarlık ve yapı alanında neler olduğunu merak ediyorsanız www.www.yapi.com.tr/Almanak2007adresine uğrayın.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-com-tr-2007-almanak-yayinda_58104.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!