Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

yapi.com.tr Yenilenme Öncesi 'Ara-Yüz'ü ile Yayında

Mimarlık ve yapı dünyasında faaliyet gösteren profesyonelleri, eğitimcileri, öğrencileri ortak ve geniş bir platformda buluşturma hedefiyle 2001 yılında kurulan yapi.com.tr, 2008 Ocak ayında yayına açılan tasarımını bir kez daha tazelemenin arifesinde, yeni yüzüne dair küçük ipuçları içeren kurgu değişiklikleri ile karşınızda!

yapi.com.tr
yapi.com.tr Yenilenme Öncesi 'Ara-Yüz'ü ile Yayında

Mimarlık ve yapı dünyasında faaliyet gösteren profesyonelleri, eğitimcileri, öğrencileri ortak ve geniş bir platformda buluşturma hedefiyle 2001 yılında kurulan www.yapi.com.tr, 2008 Ocak ayında yayına açılan tasarımını bir kez daha tazelemenin arifesinde, yeni yüzüne dair küçük ipuçları içeren kurgu değişiklikleriyle karşınızda!

Türkiye ekonomisinin 'lokomotifi' olarak adlandırılan yapı sektörünün lider haber portali olma motivasyonu ile yeniden yapılandırılan www.yapi.com.tr, uzunca süredir tatlı bir telaşın ana konusu… Editör ekip, habercilik faaliyetini, kullanıcı alışkanlık ve ihtiyaçlarını yeniden gözden geçiriyor; www.yapi.com.tr’nin Türkiye’nin en dinamik, en yenilikçi web tabanlı sektörel yayını olarak konumlandırılması için çalışıyor.

Bu çalışmalar süredursun; takipçilerine yeni dönem düsturunu inceden inceye okutabilmek isteyen www.yapi.com.tr’de, hem site mimarisi hem de ana sayfa görünümünde ufak değişiklik ve sadeleştirmelere gidildi.

Türkiye yapı sektörünün tüm aktörlerini son kullanıcı ile buluşturan www.yapi.com.tr, baştan aşağı sektörün içinden ve sektör için inşa edilmiş bir yayın olduğu bilinci ile 'Sektörden' başlığını 'Haberler'i ile birleştirdi. Artık firma lansman ve evlilikleri, her türlü proje ve yeni yatırımlar, kısacası Türkiye yapı sektörüne dair tüm son gelişmeler 'Haberler' sekmesinden duyurulacak.

Takipçilerine, birinci elden ve özgün haber ulaştırmaya gayretli www.yapi.com.tr’de, sektöre ilişkin farklı konu ve temaları derinlemesine irdelediği 'Haber Dosyaları'na bir de eşlikçi geldi. www.yapi.com.tr 'Söyleşiler' bölümü, gündemde öne çıkan ve yapı sektörüne doğrudan değen bir konu hakkında, o konuya farklı bir bakış açısı getirebilecek sektör aktörler ile alternatif okumalar yapmaya hevesli bir 'laf molası' haline gelecek.

Portalin sadeleştirilen anasayfa görünümü ise, www.yapi.com.tr okuyucusunun aradığı içeriğe rahatlıkla ve daha hızlı ulaşabilmesini sağlayacak. Portalin en çok ilgi çeken modülleri 'Mimarlık ve Yapı Sözlüğü', 'İlanlar', 'Geçmişte Bu Ay' ve 'Anket' ise takipçileri ile buluşmaya devam edecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-com-tr-yenilenme-oncesi-ara-yuzu-ile-yayinda_88662.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!