Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yapı-Endüstri Merkezi, Yeditepe Üniversitesi Kariyer Günleri'ndeydi

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nce, 14 Mart 2011 günü Kayışdağı Kampüsü'nde gerçekleştirilen Kariyer Günleri'nin açılış konuşması Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından yapıldı. Üniversitenin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği öğrencilerine yönelik olarak ağırladığı şirketler arasında YEM'in yanı sıra; Enka İnşaat, Autoban Mimarlık ve

yapi.com.tr
Yapı-Endüstri Merkezi, Yeditepe Üniversitesi Kariyer Günleri'ndeydi

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nce, 14 Mart 2011 günü Kayışdağı Kampüsü'nde gerçekleştirilen Kariyer Günleri'nin açılış konuşması Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından yapıldı.

YEM Etkinlikler Bölümü Yöneticisi mimar Banu Durmuşoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı toplantı, Mimarlık Bölümü ve İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin yoğun ilgisiyle karşılandı.Yapı-Endüstri Merkezi’nin hizmet ve faaliyet alanlarının tanıtıldığı kısa konuşmanın ardından toplantı, samimi bir paylaşım ortamı eşliğinde devam etti.

Güncel piyasa koşullarında mimar ve inşaat mühendisi adaylarının mesleklerini icra edebilecekleri farklı yollar hakkında bilgilerin de aktarıldığı buluşma, öğencilerin; Yapı-Endüstri Merkezi’nin çalışan seçimlerine ilişkin politikası üzerine yoğunlaşan soruları ile son buldu.

Üniversitenin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği öğrencilerine yönelik olarak ağırladığı şirketler arasında YEM'in yanı sıra; Enka İnşaat, Autoban Mimarlık ve Eczacıbaşı Grubu da yer alıyor.

Yeditepe Üniversitesi Kariyer Destek Merkezi tarafından düzenlenen “Kariyer Günleri”, 18 Mart 2011 Cuma gününe dek Kayışdağı Kampüsü'nde devam edecek.

Kariyer Günleri takvimine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-endustri-merkezi-yeditepe-universitesi-kariyer-gunlerindeydi_86334.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!