Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir ile Duygusal bir İlişkimiz Var

1974 yılında İzmir'de kurulan ve duvar kağıdı ile dekorasyon malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Niş Duvar Kağıdı, duvar kağıdında son trendleri yansıtan ürün gruplarıyla 17. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir'deydi. Dünyanın önde gelen duvar kağıdı üreticilerinin Türkiye genel distribütörlüğünü yapan, yerli üretim NİŞ Duvar Kağıtları'nın ise Ege

yapi.com.tr
Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir ile Duygusal bir İlişkimiz Var

1974 yılında İzmir'de kurulan ve duvar kağıdı ile dekorasyon malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Niş Duvar Kağıdı, duvar kağıdında son trendleri yansıtan ürün gruplarıyla 17. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir'deydi. Dünyanın önde gelen duvar kağıdı üreticilerinin Türkiye genel distribütörlüğünü yapan, yerli üretim NİŞ Duvar Kağıtları'nın ise Ege ve Akdeniz bölge distribütörlüğünü sürdüren firma, 9 yıldır Yapı Fuarları - Turkeybuild'de yer alıyor. İzmir merkezli bir aile şirketi oldukları için özellikle Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir ile daha duygusal bir ilişkileri olduğunu söyleyen Niş Duvar Kağıtları ortaklarından Ömer Kabadayı, "Bu yıl bir salonun daha açıldığını, katılımcı firmaların güzel tasarlanmış stantlarla yer aldığını gördük. Fuarın, daha etkin bir rol üstleneceğine inanıyorum" dedi."Kullanılan malzemeler ürünlerimizi farklı kılıyor"

Kabadayı kullanıcıların, kolayca sökülebilmesi ve duvarların zarar görmemesi, solmaması, rahat ve kolay temizlenebilmesi, mekana sıcaklık katması gibi özellikleri nedeniyle duvar kağıdını tercih ettiklerini kaydederek, kendi ürün gamlarının ise bunlara ek olarak kök boya ile yapıldığını ve insan sağlığına olumsuz etkileri olacak bileşenler içermediğini bildirdi. Almanya'dan Papermoon, İspanya'dan Linea, Fransa'dan Lutece, İsveç'ten ECO - Boras Group gibi dünyanın önde gelen duvar kağıdı üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yaptıklarını hatırlatan Kabadayı, distribütörlüğünü alacakları firmaları seçerken mümkün olduğunca farklı alternatifleri bir arada sunabilecekleri bir karma oluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Ürün gruplarımız arasında yer alan pano koleksiyonuna da değinen Kabadayı, "Eğer ürünün pikseli uygunsa, istediğiniz ölçülerde üretim yapılabiliyor. Sizin verdiğiniz ölçüleri, İsveç’e iletiyoruz. Orada, belirli bir sürede duvar kağıdı formatında duvar panosu üretiliyor ve bize gönderiliyor" dedi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-fuari--turkeybuild-izmir-ile-duygusal-bir-iliskimiz-var_89558.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!