Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yapı Kredi Koray'ın Yeni Konut Projesi "İSTANBUL BİS"in Tanıtımı Yapıldı

Yapı Kredi Koray, Kemerburgaz Göktürk Bölgesi'nde "İstanbul İstanbul" ve "İstanbul Zen"den sonraki üçüncü konut projesi olan İSTANBUL BİS'i tanıttı.

yapi.com.tr/ Sena Özfilizapı Kredi Koray, Kemerburgaz Göktürk Bölgesi'nde "İstanbul İstanbul" ve "İstanbul Zen"den sonraki üçüncü konut projesi olan İSTANBUL BİS'i Hyatt Regency Otel'de düzenlediği bir toplantıyla basına tanıttı. Projeyle ilgili olarak katılımcıları bilgilendiren Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü Hakan Kodal, İSTANBUL BİS'in son sekiz ayda pazara çıkardıkları üçüncü büyük ölçekli konut projesi olduğunu belirtirken, hedeflerinin inandıkları alanlarda orijinal projeler yaratarak fark yaratmak olduğunu söyledi. Arazinin teminiyle Aralık ayında başlayan projelendirme çalışmasının 4,5 ay gibi kısa bir sürede tamamlandığını ve pazarlanmaya hazır hale geldiğini belirten Kodal; CRM tarafından Dünya birinciliğiyle ödüllendirilen projeleri "İstanbul İstanbul" un mimarı Charles Legler'in imzasını taşıyan bir başka projeyi daha hayata geçirmekten duyduğu mutluluğu proje ekibi ve dinleyicilerle paylaştı. Hakan Kodal konut projelerinde iki noktayı göz önüne aldıklarını belirtti; müşteri memnuniyeti ve projelerin yatırım olarak karlılığı. Özellikle müşteri memnuniyetinin kendileri için en iyi tanıtım olduğunu bu nedenle ürün kalitesine ve hizmetlere özel önem verdiklerini söyleyen Kodal, konut projelerinin hızla devam edeceğini ancak Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın yatırımlarına farklı alanları da katacağını vurguladı.

İSTANBUL BİS, yaklaşık 10 dönüm arazi üzerinde 112 üniteden oluşuyor. Az katlı bloklar şeklinde tasarlanan birimlerde 2+1 'den 5+1'e kadar geniş bir yelpazede konut seçenekleri yer alıyor. Manolya ve servi ağaçlarının bulunduğu zengin yeşil alanlarla desteklenen doğal bir çevrede yer alan İSTANBUL BİS, fonksiyonel üniteleri, her daireye en az bir kapalı otopark ve depo imkanı ve sosyal tesisleriyle sadece kaliteli bir yaşam alanı değil, aynı zamanda değeri her gün artacak bir yatırım fırsatı da sağlıyor.

İSTANBUL BİS projesinin hayata geçirilmesinde yaklaşık 20 milyon $'lık bir yatırım yapılması planlanırken, dairelerinin 28 Nisan tarihinden başlayarak 110 bin ila 290 bin Euro arasında fiyatlarda satışa sunulması bekleniyor.

İSTANBUL BİS hakkında daha ayrıntılı bilgi için:

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-kredi-korayin-yeni-konut-projesi-istanbul-bisin-tanitimi-yapildi_26039.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!