Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yapı Kredi ve Century 21 İşbirliğiyle 0.5 Puan İndirim

Gayrimenkul sektöründe 2005 yılında yaşanan canlılık 2006'da tekrarlanmayınca, şirketlerin sinerji yaratmaya yönelik işbirlikleri de arttı. Gayrimenkul alım-satımı ve finansmanı konularında işbirliğine giden yeni şirketler Yapı Kredi Bankası ve Century 21 Türkiye.

Sabah EMLAK
Yapı Kredi ve Century 21 İşbirliğiyle 0.5 Puan İndirim

ayrimenkul sektöründe 2005 yılında yaşanan canlılık 2006'da tekrarlanmayınca, şirketlerin sinerji yaratmaya yönelik işbirlikleri de arttı. Gayrimenkul alım-satımı ve finansmanı konularında işbirliğine giden yeni şirketler Yapı Kredi Bankası ve Century 21 Türkiye. Buna göre Century 21 ofisleri aracılığıyla yapılacak gayrimenkul alımlarının finansmanı için Yapı Kredi'den %1.85 yerine %1.80 faiz oranıyla 20 yıl vadeli kredi kullanılabilecek.

İşbirliğiyle ilgili açıklama yapan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sönmez, Yapı Kredi'nin kuruluş amaçları arasında yer alan konut edindirme misyonunu yeniden canlandırmak üzere atağa geçtiklerini belirtti. Gayrimenkul sektörünün en büyüklerinden Century 21 ile yaptıkları işbirliğinin bu atılımların öncüsü olduğunu belirten Sönmez, Türkiye'nin en geniş şube ağı ve nitelikli insan kaynağıyla, müşterilerine bir danışman gibi hizmet verme ilkesini benimsediklerini söyledi.

Her gelir tipine uygun ödeme şartlarıyla hazırlanan yeni finansman modelleri geliştirdiklerini belirten Sönmez, "İtalyan hissedarımız UniCredit'in gayrimenkul konusundaki tecrübesi bize yaratıcı ürünleri tasarlarken yol gösteriyor. Mortgage yasasının çıkmasıyla birlikte müşterilerimiz için geniş alternatifli, esnek hizmet ve ürünlerden oluşan yepyeni finansman paketleri sunacağız. Bu konudaki tüm hazırlıklarımızı tamamladık." dedi.

1971 yılında Amerika'da kurulan Century 21, 44 ülkede 8000'i aşkın franchise ofisi, yaklaşık 145.000 çalışanı ile dünyanın en yaygın ve tanınmış gayrimenkul pazarlama şirketlerinden biriCentury 21 Türkiye'nin 2006 yılı Ağustos sonu itibarı ile Türkiye'de 112 ofisi ve 600'e yakın gayrimenkul danışmanı bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-kredi-ve-century-21-isbirligiyle-0-5-puan-indirim_49108.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!