Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yeni bir kitap: "Fuar Stand Tasarımı"

YEM Yayın "Fuar Stand Tasarımı" konulu yeni bir kitabın hazırlıklarını sürdürüyor. Stand tasarımı konusunda ilk Türkçe kaynak olacağı belirtilen kitap

Yapı Dergisi/244EM Yayın "Fuar Stand Tasarımı" konulu yeni bir kitabın hazırlıklarını sürdürüyor. Stand tasarımı konusunda ilk Türkçe kaynak olacağı belirtilen kitap, yerli ve yabancı tasarımcıların ağırlıklı olarak, uygulanmış projelerine yer verecek. Stand tasarımı hizmetine gereksinim duyan fuar katılımcısı firma sahipleri ile tasarımcıları buluşturmayı, yurtdışında bu konuda hizmet veren tasarımcı veya firmaları Türkiye pazarı ile tanıştırmayı, konuya ilgi duyan tasarımcılara veya tasarım eğitimi alan öğrencilere yerli ve yabancı, uluslararası fuarlarda sergilenmiş düzeyli örnekleri sunmayı, tasarımcı firmalara ve kişilere kendilerini tanıtma olanağı yaratmayı amaçlayan "Fuar Stand Tasarımı"nın bir bölümü uluslararası fuar katılımcısı durumundaki bellibaşlı kuruluşlara ücretsiz olarak dağıtılacak.
Ayrıca kitapta yer alan bütün tasarımcı firmalar Yapı-Endüstri Merkezi'nin web sitesindeki Fuar Stand Tasarımcıları bölümünde firma ve adres bilgileri ile yer alacaklar.
Ayrıntılı bilgi: YEM Yayın
Tel: (0212) 230 29 19
E-posta: yayin@yem.net
http//www.yem.net

http://www.yapi.com.tr/haberler/yeni-bir-kitap-fuar-stand-tasarimi_562.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!