Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Yeni Porsche Merkezi’nin Güvenliği Bosch Güvenlik Sistemleri’ne Emanet

Bosch Güvenlik Sistemleri, Almanya'nın Mannheim kentindeki yeni Porsche Merkezi’nin güvenlik çözümleri ve altyapı tedarikçisi oldu.

yapi.com.tr
Yeni Porsche Merkezi’nin Güvenliği Bosch Güvenlik Sistemleri’ne Emanet

Dünyanın en modern tesislerinden birisi olarak tanımlanan Mannheim'daki yeni Porsche Merkezi hareketli mimarisi ve Porsche’un kurumsal kimliğini ilk kez bütünüyle yansıtan LED aydınlatma sistemleriyle ön plana çıkıyor. Bu özel LED aydınlatma sistemleri dahil tesisin tüm güvenlik çözümleri ve altyapısı Bosch Güvenlik Sistemleri tarafından kuruldu.

Bosch Güvenlik Sistemleri’nden entegre güvenlik çözümleri

Bosch Güvenlik Sistemleri, Porsche Merkezi altyapısında merkez ihtiyaçlarını ön planda tutarak entegre olarak çalışabilen Modüler Yangın Paneli FPA 5000'in yanısıra genel seslendirme ve acil anons sistemi olan PLENA’yı kurdu. Kurulan Modüler Alarm Platformu 5000 ise izinsiz giriş yapan bir kişinin otomatik olarak izlenmesi ve belirlenmesi için hırsız alarm ve video gözetim sistemiyle entegre olarak çalışabilecek şekilde yapılandırıldı.


Bina dışına günün 24 saati hızlı ve hedefe yönelik harekete geçme özelliği ile çalışan kameralar yerleştirildi ve Bosch İzleme Merkezine bağlandı. Merkezin kamuya açık olmayan bölümleri, aynı zamanda iç bölümlerdeki çevrimdışı kilitleri de destekleyen MATRIX kartlı geçiş kontrol sistemiyle güvence altına alındı. Merkezin bazı kapıla-rının cam olması nedeniyle optik ve teknik özellikler göz önünde bulundurularak bu sistem tercih edilirken, çevrimdışı kilitlerin kullanılması sayesinde kablo tesisatı miktarı da azaltıldı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yeni-porsche-merkezinin-guvenligi-bosch-guvenlik-sistemlerine-emanet_131381.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!