Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yeşil İnşaat'ın Hediye Ev Kampanyası Yurtdışına Açılıyor

Yeşil İnşaat daha önce düzenlediği 'Hediye Ev Kampanyası'nı bir adım ileriye götürerek devam ettiriyor. Bu kez yurtdışında yaşayanlar 5 tanıdığını kampanyanın devam ettiği 6 aylık dönemde İnnovia’dan ev sahibi yaparsa 1+0 daire hediyesi kazanacak. Yurtdışından ev almak için gelenlerin bir günlük konaklama ücretleri de Yeşil İnşaat tarafından

yapi.com.tr
Yeşil İnşaat'ın Hediye Ev Kampanyası Yurtdışına Açılıyor

Yeşil İnşaat daha önce düzenlediği 'Hediye Ev Kampanyası'nı bir adım ileriye götürerek devam ettiriyor. Bu kez yurtdışında yaşayanlar 5 tanıdığını kampanyanın devam ettiği 6 aylık dönemde İnnovia’dan ev sahibi yaparsa 1+0 daire hediyesi kazanacak. Yurtdışından ev almak için gelenlerin bir günlük konaklama ücretleri de Yeşil İnşaat tarafından karşılanacak. Eğer gelen konuk ev satın alırsa, uçak bilet ücretleri de ev fiyatından düşülecek.

Yeşil İnşaat, 15 Mayıs tarihinde başlattığı 'Hediye Ev Kampanyası'nı bir adım ileri götürerek bu kez yurtdışında yaşayan Türkleri “ev”lendiriyor. 6 aylık bir dönemi kapsayan ve stoklarla sınırlı olan 'Hediye Ev Kampanyası'na katılacak kişiler, 1+0 daireyi bedava alma hakkını kullanmadığında aradaki fiyat farkını ödeyerek 1+1, 2+1 ya da 3+1 daire seçeneklerinden istediğine sahip olabilecek.

Farklı tipteki dairelerin peşin fiyatları 62 bin TL ile 122 bin TL aralığında değişiyor. Şu an satışta olan 3 bin 350 konutluk İnnovia 3’te 1+1 konutlar 62 bin TL’ye, 2+1’ler 113 bin TL’ye, 3+1’ler ise 122 bin TL’ye satılıyor. 1+1 konutların 40 ay vadeli fiyatı 72 bin TL olarak belirlenirken aylık taksitleri 720 TL’den başlıyor. 2+1 konutların 40 ay vadeli fiyatı 131 bin TL, aylık taksitleri 983 TL. 3+1 konutların 40 ay vadeli fiyatı 141 bin TL, aylık taksitleri 1058 TL.

Projenin vadeli ödeme şartları ise; 1+1 dairelere sıfır faizle; yüzde 30 peşin, bir yıl sonra yüzde 10, teslimde yüzde 20 ödeyerek 40 aylık eşit taksitlerde ödemek mümkün. Yine sıfır faizle 2+1 ve 3+1 daireler ise; yüzde 15 peşin, dört ay sonra yüzde 15, bir yıl sonra yüzde 10, teslimde yüzde 30 ödemeyle 40 ay taksitle ödeme imkânlarıyla sunuluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yesil-insaatin-hediye-ev-kampanyasi-yurtdisina-aciliyor_79948.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!