Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yıldız Buluşmaları Kitaplaştırıldı

Ana sponsorluğunu Kale Grubu'nun, duyuru sponsorluğunu ise yapi.com.tr'nin yaptığı 'Yıldız Buluşmaları' “Türkiye’de Mimarlık” adıyla kitaplaştırıldı. Buluşmalar kapsamında yer alan gezici sergi de 'Buluşmalar 06' adıyla kitap haline getirildi.

yapi.com.trbr/> Ana sponsorluğunu Kale Grubu'nun, duyuru sponsorluğunu ise www.yapi.com.tr'nin yaptığı 'Yıldız Buluşmaları'; Türkiye’de Mimarlık adıyla kitaplaştırıldı. Adana, Konya, Edirne, Trabzon, Eskişehir ve Bursa’da gerçekleştirilen etkinlikler bu yörelerdeki başarılı mimarlık ürünleri üzerinde konuşmalara ev sahipliği yapmış; mimarlar, uzmanlar, yapı sektörünün liderleri ve öğrencileri buluşturarak geniş bir katılıma sahne olmuştu. Kitapta, buluşmalar kapsamında gösterilen örnekler ve mimarların yorumları yer alıyor.
Yıldız Buluşmaları kapsamında eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ve Avrupa, ABD ve Türkiye’den mimarları biraraya getiren gezici sergi de kitap haline getirildi. Türkiye’den ve dünyadan farklı mimarlık pratikleri ve değişik mimarlık ürünlerinin yer aldığı kitapta, mimarların portfolyalarından güncel örnekler sunuluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yildiz-bulusmalari-kitaplastirildi_52292.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!