Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yıldız Entegre'den “Parkeni Seç”

Yıldız Entegre geliştirdiği parke seçim teknolojisi ile tüketicilerin doğru kararı vermesi için çalışmaya devam ediyor. Son olarak “Parkeni Seç” modülünü uygulamasına ve web sitesine entegre ederek hayata geçiren Yıldız Entegre, tüketicilerin evlerine ve gönüllerine en uygun parke modelini sadece dakikalar içerisinde seçmelerini sağlıyor.

yapi.com.tr
Yıldız Entegre'den “Parkeni Seç”

Dekorasyon bütünlüğü kapsamında parke seçimi her zaman en kritik konulardan birisi olmuştur. Hangi alanda olursa olsun alan ışığının en önemli faktör olduğu parke seçiminde, ortamda bulunan mobilyaların tarzı ve renkleri de dekorasyonda bütünlüğü sağlayan diğer önemli unsurların başında geliyor. Tarzı, yapısı ve kalitesiyle bulunduğu alanlara sıra dışı atmosferler kazandıran parkeler, Yıldız Entegre tarafından geliştirilen Parkeni Seç ile zahmetsizce tüketicinin tarzına ve evine en uygun şekilde seçilebiliyor.

Doğru parkeyi tek seferde hatasız seçebilmek için: Parkeni Seç!
Uzun ve zorlu parke seçim süreçlerini minimalize ederek, parke seçim aşamasında dekoratif ipuçlarını da içeren Parkeni Seç ile kullanıcılar, yaşam alanlarında stillerine göre adım adım kendilerine en uygun parkeyi seçebilme şansını yakalıyor.

‘Ev’ ve ‘Ofis’ alternatifleriyle kullanım amaçlarına uyarlanan kategorilerin yer aldığı adreste, ‘Aydınlık’, ‘Loş’ ve Işık Almayan alanlara uyumlu parke seçenekleri sunuluyor.  Ev parke seçiminde; mutfak, yatak odası, antre / koridor, salon başlıklarının yanı sıra ‘yalnız yaşayan, çocuklu aile’ ve evcil hayvan’ gibi ince düşünülmüş, detaylı kategoriler de yer alıyor.  Ayrıca tüm bu teknik detayların yanı sıra sizin zevkinize uygun dekorasyon anlayışı da seçim de bir kriter olarak geliyor. Tüketicilerin tarzı da bir faktör olarak her zaman gözönüne alınıyor.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı: ‘Parkenin dekorasyonun başlangıç noktasında yer aldığını düşünüyoruz. Bu düşünceden hareketle tüketicilerin gömleğin ilk düğmesini doğru ilikleyebilmeleri ve hem evlerine hem tarzlarına uygun parke seçimini yapabilmeleri için çalışmaya devam ediyoruz. “Parkeni Seç” dijital dünyada geliştirdiğimiz bu çalışmaların sonuncusu. Parkeni Seç içerisinde yer alan sorulara cevap veren tüketiciler belirledikleri kriterlere göre onlarca dekor arasından en ideal olanlarına ulaşabilecekler. ‘Parkeni Seç’ sayesinde de kullanıcılarımız parke dünyasında ses getiren Varioclic ve Terraclick parkelerimizle dekorasyon fikirleri edinebilecekler.’ dedi.

 

*

Yıldız Entegre Hakkında

Yıldız Entegre, 131 yıl önce 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olmayı başardı.

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, Türkiye’nin en büyük 29. sanayi şirketidir. Dünya’da orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasındadır. 1.725.000 m²’ den fazla alanda kurulu bulunan, farklı coğrafyalardaki 7 üretim tesisi, 1 liman terminali ve 3 deposu ile çalışmalarını ‘Doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle gerçekleştiren Yıldız Entegre tüm üretim tesislerinde toplam 11.600 m3/gün levha üretim kapasitesine sahiptir.

Yıldız Entegre Türkiye, Romanya ve Slovenya’da bulunan üretim tesislerinde; MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (mdf, sunta), kapak panel, parlak lak panel, mat lak panel, mdf kapı, kapı paneli, emprenyeli kağıt ile tutkal üretimi gerçekleştirmektedir. ABD’de ise liman terminali yer almakta olup üretim için gerekli olan hammadde kaynaklarının tedarik edilmesi, depolanması ve lojistik hizmetlerin sağlanmasına çalışmaktadır.

Şirketimizin amiral gemisi Kartepe Tesisi, dünyanın tek çatı altında kurulmuş en büyük entegre MDF üretim tesisi olma özelliğini bugün hâlâ gururla taşımaktadır. Global bir marka olma yolunda ilk adımlarını ABD yatırımı ile hayata geçiren Yıldız Entegre; Romanya ve Slovenya’daki üretim tesisleriyle Avrupa, Kuzey Afrika, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’ndeki varlığını güçlendirmektedir.

Yıldız Entegre, farklı ihtiyaçlara yanıt veren geniş ürün yelpazesiyle doğanın estetiğini, yaşadığımız tüm alanlara taşıyarak. "Bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin” anlayışıyla hem günümüz hem de gelecek kuşaklar için sorumluluk bilinciyle çalışıp, Kendi kaynaklarıyla gerçekleştirdiği binlerce ağaç dikiminin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte birçok çevreci, toplumsal ve kültürel etkinliğe de imza atmaktadır.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yildiz-entegreden-parkeni-sec-_189329.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!