Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Zeytinsuyu Tepesi'nde Dayalı Döşeli Villa Kampanyası

Saros İnşaat, Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde, "ev alana otomobil" kampanyasından sonra şimdi de Türkiye'de ilk kez çekilişsiz kurasız dayalı döşeli villa kampanyası düzenliyor. Üstelik kampanya kapsamında ev alanlar, eşyalarını IKEA'dan kendileri seçiyor.

yapi.com.tr
Zeytinsuyu Tepesi'nde Dayalı Döşeli Villa Kampanyası

br/> Saros İnşaat, Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde, "ev alana otomobil" kampanyasından sonra şimdi de Türkiye'de ilk kez çekilişsiz kurasız dayalı döşeli villa kampanyası düzenliyor. Üstelik kampanya kapsamında ev alanlar, eşyalarını IKEA'dan kendileri seçiyor.


Saros İnşaat, Türkiye'de ilk kez hafif çelik yapı sistemiyle inşa ettiği Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde dayalı döşeli villalar sunuyor. Kampanyadan, Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nin 4. ve 5. etaplarından villa satın alan herkes, ek bir ücret ödemeden, 31 Ekim 2006 tarihine kadar çekilişsiz kurasız yararlanabiliyor. Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde 4. etapta 16, 5. etapta ise 20 villa yer alıyor. Deniz manzaralı ve bahçeli villaların fiyatları 210 bin dolardan başlıyor. İnşaatı tamamlanan 3. etapta oturum başlarken, 4. etaptaki villaların yıl sonunda, 5. etaptaki villaların da gelecek yıl Mayıs ayında tamamlanması öngörülüyor.

Kumburgaz'da Zeytinsuyu Tepesi'nde yapılan basın toplantısında konuşan Saros İnşaat ortaklarından Cevdet Abacıoğlu, amaçlarının ülkemiz koşulları için büyük avantajlar sağlayan "Hafif Çelik Yapı Sistemi"ni Türkiye'ye tanıtmak olduğunu vurguladı. Alternatif yapı sistemlerine göre daha sağlam, güvenli, ekonomik ve hızlı olan hafif çelik yapı sistemiyle, 3 ay gibi kısa bir süre içinde villaları tamamlayabildiklerini vurgulayan Saros İnşaat'ın diğer ortaklarından Emin Armağan ise, "Pazarlama alanında da, tüketici lehine dikkat çekici kampanyalarla, müşterilerimizi ayrıcalıklı kılmayı hedefliyoruz. Araba kampanyasından sonra dayalı döşeli villa kampanyası da, Türkiye'de hayal ettiği evi arayan birçok insanın hafif çelik yapı sisteminden ve Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nden haberdar olmasını sağlayacak" diye konuştu.

ABD ve Avrupa'da depreme dayanıklılık, bina güvenliği ve izolasyon avantajları nedeniyle tercih edilen ve giderek yaygınlaşan hafif çelik yapı sistemi ile Türkiye'de gerçekleştirilen ilk konut projesi olan Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde, bina içi ısı dağıtım sistemine sahip şömine, ithal inox eşyalı ankastre mutfak, merkezi elektrik süpürgesi sistemi, kablosuz internet erişimi, yangın, duman dedektörleri, yatak odası ve yatak odası holünde gömme dolap bulunuyor. Zeytinsuyu Tepesi Evlerinde ayrıca 12 noktada hareketli kamera, 30 noktada sensör sistemi, 3 vardiya güvenlik sistemi, yangın hydrantları, kuleli parotoner, jenaratör ve su arıtma sistemleri gibi teknik konfor ve güvenlik ayrıcalıkları da yer alıyor.

Deprem güvenliği
Hafif çelik yapı sistemi ile yapılan Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde, betondan üretildiğinde toplam bina ağırlığı 320 tona ulaşacak olan villalar, sadece 16 ton ağırlığında inşa ediliyor. İnşaatta insan hatasını sıfıra indiren hafif çelik yapı sistemi sayesinde, betonda 1.5 ton olan metrekareye düşen ağırlık 110 kiloya indiği için, binalar hafif oluyor. Bu nedenle binanın maruz kalacağı deprem momenti de betonarme sisteme göre çok daha azalıyor. Böylece deprem güvenliği de en üst seviyeye ulaşmış oluyor.

Zeytinsuyu Tepesi Evleri, inşaat sırasında uygulanan çift yönlü özel izolasyon sistemiyle, yakıt tasarrufu sağlıyor. Bugünlerde doğalgaza kavuşacak olan villalar, halen LPG propan türü yakıt ile aylık 100 YTL'nin altında bir maliyetle ısınabiliyor.Dublex villalar, hiçbir ısınma sistemi olmasa bile 24 saatte ancak bir derece ısı kaybına uğruyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/zeytinsuyu-tepesinde-dayali-doseli-villa-kampanyasi_48620.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!