Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Zorlu Gayrimenkul’ün Pazarlama Ekibi Hazır

Zorlu Gayrimenkul Pazarlama, Satış ve Kurumsal İletişim Bölümü çekirdek kadrosunu kurdu. Toplamda 10 kişiden oluşan ekip, Genel Müdür Yardımcısı Aybars Kızılsencer’e bağlı olarak çalışmalarını yürütecek. Soner Akpınar’ın Pazarlama ve Satış Müdürü olarak görev yaptığı Zorlu Gayrimenkul’de, Didem Yanaray Tekeli de Temmuz ayı itibarıyla Kurumsal

yapi.com.tr
1 Zorlu Gayrimenkul’ün Pazarlama Ekibi Hazır

Zorlu Gayrimenkul Pazarlama, Satış ve Kurumsal İletişim Bölümü çekirdek kadrosunu kurdu. Toplamda 10 kişiden oluşan ekip, Genel Müdür Yardımcısı Aybars Kızılsencer’e bağlı olarak çalışmalarını yürütecek. Soner Akpınar’ın Pazarlama ve Satış Müdürü olarak görev yaptığı Zorlu Gayrimenkul’de, Didem Yanaray Tekeli de Temmuz ayı itibarıyla Kurumsal İletişim Müdürü olarak atandı.

Kurulan ekip, İstanbul’da Karayolları arazisi ve eski Deva Holding arazisi projelerinin yanı sıra İzmir’de eski tütün fabrikası ve Orkide Alışveriş Merkezi arazisi üzerinde gerçekleştirilen projelerin pazarlama, satış ve kurumsal iletişim faaliyetlerinden sorumlu bulunuyor. Yeni projeler devreye girdikçe, ekipteki personel sayısının 25’e çıkarılması, yurtdışında açılacak satış ofisleriyle de satış kadrosunun daha da genişletilmesi planlanıyor.

Aybars Kızılsencer, Zorlu Gayrimenkul’de tek bir çatı altında toplanan satış, pazarlama ve kurumsal iletişim faaliyetlerinin bütünleşik marka yönetimi yapabilmelerini mümkün kıldığını, sektörde örneği bulunmayan bu yapının tek sesli strateji oluşturma, devamlılık ve tutarlılık açısından büyük avantaj sağladığını söyledi. Tedarikçilerini bir uzantıları olarak gördüklerini söyleyen Kızılsencer, bu sayede aynı vizyonu ve kültürü taşıyan iş ortaklarıyla bir takım halinde çalışabildiklerini belirtti.

Hedef kitleyle birebir iletişimin, pazarlama stratejilerinde önemli bir yer tuttuğunun da altını çizen Aybars Kızılsencer, yüz yüze mülakat şeklinde gerçekleştirdikleri araştırmalar ile hedef kitlenin beklentilerini analiz ederek, elde edilen sonuçlar doğrultusunda projelerine yön verdiklerini kaydetti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/zorlu-gayrimenkulun-pazarlama-ekibi-hazir_62854.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Merhaba, iyi günler zorlu gayrimenkul umarım on kişilik bir ekiple elindeki projeleri pazarlamayı düşünmüyordur, eğer öyleyse ya bu işi bilmiyorlar ya da söyledikleri kadar önemsemiyorlar. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!