Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU

8. Şener Özler Çocuk ve Mimarlık Resim Yarışması Sonuçlandı

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi tarafından düzenlenen “Kentte dayanışma ve paylaşım” konulu 8. Şener Özler Çocuk ve Mimarlık Resim Yarışması sonuçlandı.

yapi.com.tr

Yarışma Sonuçları

8. Şener Özler Çocuk ve Mimarlık Resim Yarışması Sonuçlandı 8. Şener Özler Çocuk ve Mimarlık Resim Yarışması Sonuçlandı

Yarışmaya, Türkiye'nin 22 şehirden toplam 1369 eser katıldı. Anasınıfı, 1-2-3-4. ve 5-6-7-8. sınıflar olmak üzere üç kategoriden oluşan yarışmada; Seçici Kurul üyeleri Aysel Durgun, Hülya Pekşen Yavuz, Mehmet Göktepe, Murat İrtem, Murat Mete Ağyar, Ruhsar Kesenli ve Seda Bildik, değerlendirme sonucunda 115'i ödül ve 81'i sergileme olmak üzere toplam 196 eseri seçti.

Yarışmanın sergi açılışı ve ödül töreni 25 Nisan 2014 Cuma günü saat 14:00’te Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi, Karaköy binasında gerçekleşecek. Sergi, 11 Mayıs' kadar ziyarete açık kalacak.

A: Karaköy, Kemankeş Cad. No: 31 Beyoğlu, İstanbul
T: (212) 251 49 00 / 205


ÖDÜLLER ve SERGİLEMELER
 
Ana sınıfları (3-6 yaş) - Ödül
Ömer Efe Süleymanoğlu
Alya Saba Gürsoy
Ceren Çetinkaya
İbrahim Eren Tosun
Özgü Naşşar
Melisa Çevikuş
Zeynep Solmaz
Deniz Yelkencioğlu
Doruk Bozan
Aybüke Marangoz
Mehmet Kıvanç Ubiç
Okan Alma
Ardamir Sönmez
Hande Birol
Barış Çekiç
Ceyda Gürsoy
Janset Meral
İdil Gülbayır
Poyraz Sarp
Abdulsemi Öztürk
Sabır Damla Yıldız
Oğuz Kaan Karadeli
Yiğit Onur Yalçındağ
Mehmet Yiğit Tanrıkulu
Gül Nisa Azgın
Hızır Kudret Kurt
Elif Tuana Tutar
Efe Yozcu
Artun Erdoğan
Aybars Gebecelioğlu
Uğur Budak
Özge Kazancı
Melisa Güleser
İmdat Batuhan Tekmen
 
1. Sınıflar - Ödül
Şüheda Adkovayem
Ozan Kurt
Ada Göl
Ebrar Delikan
Kerim Efe Korkmaz
Berke Gümüş
Nehir Naz Dorul
Yusuf Arda
Tuana Kalay
Irmak Soykan
 
1. Sınıflar - Sergi
Tuana Bozkurt
Adem Altın
Ela Çil
Gizem Yılmaz
Zeynep Nazlı Coşkun
Öykü Turhan
Ece Başkırt
Sahranar Aydoğdu
Irmak Hulagu
Hayrunnisa Gül Kahrıman
Doğa Öner
 
2. Sınıflar - Ödül
İpek Arıoğlu
Ceren Taflan
Bartu Şenses
Fatma Naz
Yaren Taşdelen
Tuna Çevik
Umut Huriel
M. Efe Arsun
Selis Selvi
Pia Ağazaryan
 
2. Sınıflar - Sergi
Eda Öney
Derin Çokşenim
Eylül Boz
Pelin Arıoğlu
Evren A. Clark
Nazlı Ege Yalçın
Esmanur Kılıç
Çağla Deniz Güler
Bahar Keçili
Emir Arda Şansal
Sefa Çınar Özmeral
Begüm Öztaş
 
3. Sınıflar - Ödül
Ece Zeynep Cebeci
Şevval Karaçimen
Ece Deniz Arıbaş
Betül Karadağ
Fangiz Xhamdulluyva
Serra Bektaş
Ali Dikici
Ada Büyük
Orhan Selekler
Valeriya Yerkesikli
Deren Eryüksel
 
3. Sınıflar - Sergi
Meryem Şahin
Nermin Başar
Aden Çakmak
Miray Kütük
Simay Gökler
Matilda Meriçer
Eylül Nehir Altunışık
Senanur Tekin
Volkan Coşkun
 
4. Sınıflar - Ödül
Münir Nazlum
Tolga Çemberci
Berfin Tezcan
Kayra Batmaz
Arda Öztürk
Arda Balın
Nisan Barutçu
Arzum Aydemir
Recep İyiol
Ömer Faruk
 
4. Sınıflar - Sergi
Kayra Batmaz
Bahar Karaca
Ceyda Kahraman
Beliz Şimşek
Orhun Yakay
Umut Özdemir
Mehmet Akif Yıldız
Ceren Yurdakul
İbrahim Çağan Armağan
Olca Ege Tosuner
 
5. Sınıflar - Ödül
Pınar Elverdi
Begüm Damla Kakşi
Ali Mert Arıcı
Zeynep Su Yaşar
Emine Duru Tunca
Cansu Özkocacık
Hüsne Karadoğan
Eda Bekar
Begüm Çetin
Engin Keçeli
Yusuf Bedirhan Şahin
 
5. Sınıflar - Sergi
Sena Kazasoğlu
Cemre Naz Özay
Eliz Kolat
Ceydanur Öcal
Nisa Selcan Yılmaz
Zeynep Günbahar
Çağla Özenç
Başar Saraç
 
6. Sınıflar - Ödül
Kerim Ak
Yunus Emre Bayraktar
Buse Nur Şahin
Nisan Taşcıoğlu
Lal Yüksel
Dilruba Dinç
Gamze Şahin
Ece Akdoğan
İrem Kutanis
 
6. Sınıflar - Sergi
Naz Tokatlı
Yağmur Ayhan
Tardu Şerafettin Aslanoğlu
Emre Yeşilkır
Özge Özmeral
Jülide İdil Börekçi
Ayşe Zeynep Acar
Kerem Tiryaki
Gamze Şahin
Elif Ece Karaarslan
 
7. Sınıflar - Ödül
Ata Yüğrüm
İmran Kunukcu
Zeynep Yağmur Altuntaş
Serra Ecem Karaman
Büşra Çubukçu
Melike Öztürk
Selin Altun
Pirnur Arcan
Duygu Kara
Ecem Diniz
 
7. Sınıflar - Sergi
İrem Ündeşer
Edanur Akkuzey
İrem Ateş
Eliz Öztürk
Zeynep Sude Kızılkaya
İrem Erol
Ayda Gümüş
Avesta Avcı
Nazlı Helin Sanlı
Serra Odabaş
Metehan Çakırsoy
 
8. Sınıflar - Ödül
Berfin Doğancıl
Melis Akgül
Ecem Kurtulan
Özgür Barış Durmaz
Melisa Yonat
Beyza Şahin
Betül Şimşek
Emre Özen
Soner Mert Barlak
Fatma İrem Güleç
 
8. Sınıflar - Sergi
Zeynep Çayır
Mine Çelik
Sena Bayın (2 resim ile)
Emre Demir
Poyraz Mustafa Akdaş
Sude Özkan
Melisa Yonat
Emir Özmemiş
Sera Ünlüer

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/8-sener-ozler-cocuk-ve-mimarlik-resim-yarismasi-sonuclandi_119700.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!