Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Autodesk'ten Online Fotoğraf Yarışması: Snap, Style & Share

Autodesk’in, yirmiyi aşkın ülkeden gençlerin katılımıyla gerçekleştirdiği 'Snap, Style & Share' online fotoğraf yarışması başladı. Yarışmada dereceye giren katılımcılar, cazip ödüllerin yanısıra tasarımlarının San Francisco’daki Autodesk Gallery’de sergilenmesine de hak kazanacaklar.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Autodesk'ten Online Fotoğraf Yarışması: Snap, Style & Share Autodesk'ten Online Fotoğraf Yarışması: Snap, Style & Share
SON BAŞVURU TARİHİ 25 Ekim 2013
DÜZENLEYEN

Autodesk

WEB ADRESİ

pixlr.autodeskdesigncompetitions.com

+ Ajandama Ekle

Katılımcıların, çektikleri herhangi bir fotoğrafı, Autodesk’in 'Pixlr® Express' uygulamasını kullanarak yeniden tasarlayacakları yarışma, yirmiyi aşkın ülkeden 13-24 yaş arasındaki gençlerin katılımıyla gerçekleşiyor.

Autodesk’in olağanüstü tasarımlar yapmaya olanak sağlayan ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamasını kullanacak olan yarışmacılar, fotoğraflarını 'öncesi' ve 'sonrası' formatında paylaşarak dereceye girme şansı kazanacaklar. Ortak bir platformda toplanan fotoğraflar, dünyanın dört bir yanındaki katılımcılar tarafından online olarak oylanacak ve ardından sanat ve fotoğrafçılık alanlarının uzman isimlerinden oluşan jüri heyeti kazanan isimleri belirleyecek.


Autodesk’in Eğitim Koordinatörü Evren Arın, yarışmayla ilgili olarak, “Snap, Style & Share yarışması, genç fotoğraf meraklılarının Autodesk teknolojisine ücretsiz erişimini sağlayarak, hayal dünyalarını ve tasarım kabiliyetlerini geliştirmelerine ve ileride daha iyi bir dünya yaratmalarına destek olmayı hedefliyor” dedi. En büyük görsel etkiye sahip olan fotoğrafın birinci seçileceğini belirten Arın, “Gençlerimizin bu uluslararası yarışmada yeteneklerini ortaya koyarak fark yaratacaklarına inanıyorum” şeklinde konuştu.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/autodeskten-online-fotograf-yarismasi-snap-style--share_112659.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!