Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Borusan Boru Proje Yarışması' nda Ödüller Sahiplerini Buluyor

İstanbul Teknik Üniversitesi Proje Yarışmaları Merkezi (PROYAM) Organizasyonu kapsamında, bu yıl uluslararası platforma da taşınan proje yarışması

yapitr.comb>İstanbul Teknik Üniversitesi Proje Yarışmaları Merkezi (PROYAM) Organizasyonu kapsamında, bu yıl uluslararası platforma da taşınan proje yarışmasının ödülleri sahiplerini bulacak."Borusan Boru Proje Yarışması 2003", bu yıl ikinci kez Borusan Boru'nun resmi sponsorluğunda düzenleniyor.

.....Nisan, 2003, İstanbul; Borusan Boru'nun bu yıl ikinci kez "Gold Sponsor" ünvanıyla resmi sponsorluğunu üstlendiği 'Borusan Boru Proje Yarışması 2003' ödülleri, 4 Mayıs 2003'te İTÜ Maslak Kampüsü Yapı ve Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde düzenlenecek törenle sahiplerine teslim edilecek. Birinciye 3 bin, ikinciye 2 bin, üçüncüye ise bin dolar ödül verilecek olan yarışmada iki kişi de mansiyon ödülü sahibi olacak.

Katılımcılar projelerinde yüzde 70 Borusan Boru ürünleri kullanarak "Uluslararası Öğrenci Enformasyon Merkezi" dizayn edecekler.

1 - 4 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek yarışma, İTÜ Proje Yarışmaları Merkezi (PROYAM) Organizasyonu kapsamında gerçekleştirilecek. Bu yıl uluslararası alanda toplam 150 üniversiteye duyurulan yarışmaya başvurular 18 Nisan 2003 Cuma akşamına kadar yapılabilecek.

Depreme dayanıklı yapı inşaası konusunda duyarlı olan Borusan Boru, "Uluslararası Öğrenci Enformasyon Merkezi" dizaynı konulu yarışmayı, çelik yapıların yaygınlaştırılmasını teşvik etmek amacıyla destekliyor. Ödüllü yarışma, mimarlık ve mühendislik alanında eğitimlerini sürdüren genç yeteneklerin yaratıcı çalışmalara yönlendirilmelerini destekleyerek, şimdiye kadar edindikleri teknik bilgileri kullanabilecekleri bir alan yaratıyor. Sektöründe öncü rolü üstlenen Borusan Boru, bilgi paylaşımına olanak tanıyan projelerini sürdürerek, sektörün gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/borusan-boru-proje-yarismasi-nda-oduller-sahiplerini-buluyor_4165.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!