Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

BunDesign'dan "Kumbaranı Tasarla!"

"Biriktirirken eğlen" temasını konu alan Bun Design "Kumbaranı Tasarla!" Yarışması, katılımcılardan Bun Design marka kimliğiyle örtüşen, üretilebilir kumbara tasarımları bekliyor. Firma, katılımcılar arasından seçeceği on yarışmacıya da iş görüşmesi imkanı sunuyor.

yapi.com.tr
1

Yarışma Duyuruları

BunDesign'dan "Kumbaranı Tasarla!" BunDesign'dan "Kumbaranı Tasarla!"
SON BAŞVURU TARİHİ 15 Aralık 2009
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 15 Ocak 2010
+ Ajandama Ekle

unDesign, genç tasarımcıları keşfetmek ve desteklemek, tasarım dünyasına ilgisiz kişilerin de ilgisini çekerek tasarımın algı değerini yükseltmek amacıyla düzenlediği yarışmaların beşincisini gerçekleştiriyor. “Biriktirirken eğlen” temasını konu alan BunDesign “Kumbaranı Tasarla!” Yarışması’nda, katılımcılardan BunDesign marka kimliğiyle örtüşen, üretilebilir kumbara tasarımları bekleniyor.

Katılım sınırlaması olmayan, yani tasarımcı, tasarımcı adayı ya da daha iyi yapabileceğini iddia eden herkese açık olan yarışmada, tasarlanacak kumbaranın boyutlarında ve kullanılacak malzemede de herhangi bir kısıtlama mevcut değil.

Bireysel olarak ya da ekip halinde katılım gösterilebilecek olan BunDesign yarışmasına istenen miktarda öneri gönderilebilecek. Yarışmaya katılan ve ödül alan projelerin her türlü kullanma, üretme, satışa sunma hakkı ise BunDesign’a ait olacak.

Yarışmaya katılan eserlerin çarpıcı, eğlenceli, fikir ve tasarım olarak özgün, satılabilir çalışmalar olması bekleniyor. Sunulan ürünlerin değerlendirmesinde özgünlük ve görsel estetik nitelikleri, üretilebilirlik ve satılabilirlik ölçütleri göz önünde bulundurulacak. Malzeme, kalıp, ambalaj, maliyet, üretim ve stok miktarı, satış hızı gibi kriterler de hesaba katılabilecek.

Yarışma Takvimi:
Proje son teslim tarihi: 15 Aralık 2009
Seçici kurul toplantısı: 5 Ocak 2010
Sonuçların ilanı: 15 Ocak 2010

Ödüller
Birincilik Ödülü: 1000 Lira değerinde BunDesign hediye çeki
İkincilik Ödülü: 750 Lira değerinde BunDesign hediye çeki
Üçüncülük Ödülü: 500 Lira değerinde BunDesign hediye çeki

Jüri özel ödülü olarak promosyona uygun seçilen bir kumbara için firmalarla görüşme sağlanacak olan yarışmada, dereceye giren katılımcılar ile BunDesign'ın tasarım dergisi Bunbird'de yayınlanmak üzere birer de söyleşi yapılacak. Ayrıca katılımcılar arasından seçilecek on yarışmacıya da iş görüşmesi imkanı sunulacak.

Dereceye girenleri Bun Design hediye çeklerinin beklediği yarışmada birinciye, Julius Meinl’dan kahve makinesi ve dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Matteo Thun tarafından Julius Meinl için özel olarak tasarlanan fincan seti armağan edilecek. Yarışma ikinci ve üçüncüsüne ise Gaggia K111 model makine, kapsül kahve ve klasik beyaz seri fincan seti ödül olarak verilecek.

Detaylı bilgiye ve yarışma şartnamesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/bundesigndan-kumbarani-tasarla_73446.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Bun Design ve yaptığı etkinlikler güncel olarak facebook sayfasından da takip edilebilir. http://www.facebook.com/bundesign YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!