Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Rekor Katılımlı Bun Design Kumbara Tasarım Yarışması Sonuçlandı

502 projelik rekor bir katılımın gerçekleştiği Bun Design Kumbara Tasarım Yarışması'nın sonuçları açıklandı. "Weigh Money" adlı kumbara tasarımıyla yarışmaya katılan Yeditepe Üniversitesi Sanat ve Tasarım Bölümü mezunu Hande Karabacak'ın projesi, 502 yarışmacı arasından sıyrılarak birinciliğe layık görüldü.

yapi.com.tr
1 Rekor Katılımlı Bun Design Kumbara Tasarım Yarışması Sonuçlandı

B> 502 projelik rekor bir katılımın gerçekleştiği 5. Bun Design Kumbara Tasarım Yarışması’nın sonuçları açıklandı.

Sonuçların merakla beklendiği 5. Bun Design Kumbara Tasarım Yarışması jüri üyeleri seçici kurul toplantısı için 5 Ocak günü bir araya geldiler. Çok sayıdaki katılım arasından seçim yapmakta zorluk çeken jüri üyeleri, bozuk paraların üzerimizde yaptığı ağırlıktan yola çıkılarak tasarlanan “Weigh Money” adlı kumbara tasarımıyla yarışmaya katılan Yeditepe Üniversitesi Sanat ve Tasarım Bölümü mezunu Hande Karabacak’ın projesini birinciliğe layık gördü.“Yastık altı” kumbara tasarımıyla yarışmaya birlikte katılan Anadolu Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü 3. Sınıf öğrencileri Seçil Tuna ve Yasemin Armağan ikinciliği elde ettiler. “Nar-in” kumbara ile yarışmaya katılan iç mimar Hande Çobanoğlu ve iç mimar Deniz Çobanoğlu ise üçüncülüğü hak ettiler.Yarışmanın ödül töreni, 18 Ocak tarihinde saat 19:00’da Cevahir Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve dereceye girenlere, Bun Design hediye çeklerinin yanı sıra Julius Meinl’den kahve makineleri takdim edilecek. Ayrıca birincilik ödülünün sahibine, dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Matteo Thun tarafından Julius Meinl için özel olarak tasarlanan fincan seti armağan edilecek.

Bun Design’ın “Kumbaranı Tasarla!” yarışmanda seçilen öneriler, 18–24 Ocak tarihleri arasında Cevahir Alışveriş Merkezi’nde görülebilir. 502 proje arasından ön elemeyi geçen 50 proje ise Bun Design resmi web sitesinde incelenebilir.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/rekor-katilimli-bun-design-kumbara-tasarim-yarismasi-sonuclandi_75787.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Çok değişikler :] YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!