Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çebi Tasarım Yarışması Sonuçlandı

Çebi Tasarım Yarışması Sonuçlandı

yapi.com.tr
Çebi Tasarım Yarışması Sonuçlandı

b>ÇEBİ Kilit tarafından 20 Aralık 2005 tarihinde ilan edilen tasarım yarışmasında ödül alan tasarımlar belli oldu. Yarışmaya katılan tasarımlar arasından, Kulp-Düğme kategorisinde birinciliği İstanbul'dan "all" adlı tasarımıyla Murat Metin, ikinciliği "nergis" adlı tasarımıyla Aziz Cennet, üçüncülüğü ise "origami" adlı tasarımıyla Zeynep Köksal kazandı.

Askı kategorisinde birinci İstanbul'dan "poto" adlı tasarımıyla Ertunç Vatanperver, ikinci yine İstanbul'dan "rain" ile Serkan Şimşir, üçüncü ise "slate" ile İzmir'den Meriç Batmaz oldu.

Ayak kategorisinde Singapur'dan Lui Honfay "planar" adlı tasarımıyla birinci, Ankara'dan Özkan Koral "Stand'n Roll" ile ikinci, San Fransisco'dan Matthew Boyko "Leg_AC" ile üçüncü oldu.

Kapı Kolu kategorisinde Ankara'dan Mustafa Emre Olur "minima" ile birinci, Eskişehir'den Canyiğit Gözgü "avantgarde" ile ikinci, İstanbul'dan Yüksel Öztürk "all serisi" ile üçüncü oldu.

Ankara'dan Pınar Şekeryapan "flo" adlı tasarımıyla Jüri Özel Ödülü'ne, İstanbul'dan Savaş Onur Eroğlu ise "hoop" adlı tasarımıyla "Çebi Özel Ödülü"ne layık görüldü.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/cebi-tasarim-yarismasi-sonuclandi_43998.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!