Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Knauf 8. Proje Yarışması Başladı

“Tek katlı, en çok 60 m²’lik Ören Yeri Giriş Hizmet Binası” konu başlığıyla düzenlenen Knauf 8. Proje Yarışması'na katılmak isteyen mimarlık ve iç mimarlık öğrencileri, projelerini 24 Ağustos 2012 tarihine kadar teslim edebilecekler.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Knauf 8. Proje Yarışması Başladı Knauf 8. Proje Yarışması Başladı
TESLİM TARİHİ 24 Ağustos 2012
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 1 Ekim 2012
DÜZENLEYEN

Knauf

OKUL-ÖĞRENCİ / PROFESYONEL Okul-Öğrenci
WEB ADRESİ

http://www.knauf.com.tr/

İLETİŞİM: Knauf A.Ş. Bilkent Mevkii 7. Cadde 06530 Bilkent - ANKARA
+ Ajandama Ekle

Yapı malzemesinde yaşam kalitesinin yüksek çıtası Knauf, yapı sektöründe sinerji oluşturan projelere imza atmaya devam ediyor. Konforlu, çevreci, sağlıklı yaşam alanları kurmak için 1.200’den fazla ürün çeşidiyle yapı sektörüne hizmet eden Knauf, sektör genelinde sinerji oluşturmak amacıyla, akademisyenler ve öğrencilerle birlikte hareket ederek geleceğin mimarlarına ışık tutuyor.

Türkiye genelindeki tüm üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerini kapsayan ve bu yıl 8.’si düzenlenen proje yarışması, yeni ve farklı bir formata kavuşuyor. Vizyoner kimliğiyle, gençlerin bakış açısına hitap eden firma, 8. Proje Yarışması'nın oylamasını sosyal medyaya taşıyor. Yarışmada jüri üyeleriyle birlikte, Facebook kullanıcıları da söz sahibi oluyor ve Türkiye’nin en iyi projesini seçiyor. 

“Tek katlı, en çok 60 m²’lik Ören Yeri Giriş Hizmet Binası” konu başlığıyla düzenlenen 8. Proje Yarışması’nın jürisinde; Y. Mimar Bünyamin Derman, Y. Mimar Sayın Cafer Bozkurt,  İç Mimar Çağlayan Tuğal, Y. Mimar Mustafa Toner  yer alıyor. Jüri tarafından değerlendirilen ve ön elemelerin ardından finale kalan projeler, Facebook’ta oluşturulan yarışma sayfasına yüklenerek, Facebook oylamasına açılacak. Facebook üzerinden verilen oylar yüzde 40; jürinin oyları yüzde 60 etkili olacak.

8. Proje Yarışması’nın ödül töreni, 3 Ekim 2012 tarihinde Knauf Arena’da gerçekleştirilecek. Türkiye’de bugüne dek gerçekleştirilmiş en büyük tekil fuar konseptiyle 3 - 7 Ekim 2012 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Knauf Arena’da çeşitli konferanslar, paralel oturumlar ve simülasyon gösterileriyle bir sektörel sempozyum atmosferi sunulacak. 

Türkiye’nin önde gelen mimarlarıyla çalışma fırsatı

Birinci projeye 3.000 TL, ikinciye 2.000 TL,üçüncüye ise 1.000 TL para ödülünün verileceği yarışmada dereceye giren öğrencileri ayrıca jüri mimarlık ofislerinin birinde staj imkanı (grup katılımı ise her üyeye) da sunulacak. Türkiye genelinde yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler, projelerini 24 Ağustos 2012 tarihine kadar teslim edebilirler.

Yarışma Takvimi

Proje ve Kimlik Zarfı Teslimi için Son Tarihi: 24.08.2012 Cuma
Facebook Oylaması için Jüri Değerlendirmesi: 03.09.2012 Pazartesi
Facebook Oylamasının Açılması: 07.09.2012 Cuma
Facebook Oylamasının Kapanması: 23.09.2012 Pazar
Sonuçların Açıklanması: 01.10.2012 Pazartesi
Ödül Töreni : 03.10.2012 Çarşamba (İstanbul, Knauf Arena)

Knauf 8. Proje Yarışması ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/knauf-8-proje-yarismasi-basladi_100546.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!