Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Knauf Arena için Geri Sayım Başladı

Knauf, Türkiye’de bugüne dek gerçekleştirilmiş en büyük tekil organizasyon için hazırlıklarını sürdürüyor. Sektör profesyonellerini 3 – 7 Ekim tarihleri arasında CNR Expo'da toplamayı hedefleyen Knauf Arena, 10 bin metrekarelik bir alana yayılacak.

yapi.com.tr
Knauf Arena için Geri Sayım Başladı

Knauf ürün ve sistemlerinin tümünün bir arada sergileneceği Knauf Arena, konferanslar, performans gösterileri ile bir sektörel sempozyum atmosferi de sunacak. Knauf Arena’nın mekan tasarımı ise Yazgan Mimarlık imzasını taşıyor.

'Yapıda Çözümün Adı' teması ile hayata geçecek Knauf Arena’da, mimarlardan uygulamacılara, inşaat firmalarından bayilere, mimari bilimler öğrencilerinden bireysel tüketicilere uzanan geniş bir katılımcı spektrumu misafir edilecek. Fuar boyunca yaşam ve kullanım kalitesine doğrudan etki eden Knauf ürünleri, sistemleri ve çözümleri uygulamalı olarak tanıtılacak.

“Knauf Arena bir ilk olacak ve sektöre ışık tutacak”

Sektöre öncülük yapan Knauf’un, kuru yapı sektöründeki en son yenilikleri ve yeni ürünleri Arena’da tanıtacağını dile getiren Satış ve Pazarlama Direktörü Savaş Güzelküçük, “Knauf, Türkiye’de var olduğu ilk günden bu yana her zaman vizyoner ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemiştir. Sektörde ilkleri oluşturan, tüm ürün segmentleri ve hizmet kalitesi standartları ile ilklere imza atan bir kurum olarak, markamızın DNA’sında var olan akılcılık ve geleceğe şekil verme tutkumuzla 'Knauf Arena' etkinliğini tasarladık. Tüm sektör profesyonellerine, akademisyenlere, öğrencilere ve tüketicilere açık olacak etkinliğimiz, aynı zamanda ‘Yapıda Çözümün Adı’ olarak isimlendirdiğimiz yeni stratejimizin ve sektörde eşi benzeri olmayan yeni yapılanmamızın da bir manifestosunu oluşturuyor” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/knauf-arena-icin-geri-sayim-basladi_101006.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!