Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

RE/MAX Üniversitelilere Yönelik Fikir ve Proje Yarışması

RE/MAX Türkiye, gençlerin enerjisini gayrimenkul sektörüne yansıtmaya bu yıl da devam ediyor. Üniversiteli gençlerin yaratıcı fikirleri ve sıra dışı projeleriyle Türkiye'de gayrimenkul sektörüne yaratıcı bir soluk getirmeyi amaçlayan "RE/MAX Fikir ve Proje Yarışması", RE/MAX Türkiye tarafından bu yıl üçüncü kez gerçekleştiriliyor.

yapi.com.tr
1

Yarışma Duyuruları

RE/MAX Üniversitelilere Yönelik Fikir ve Proje Yarışması RE/MAX Üniversitelilere Yönelik Fikir ve Proje Yarışması
SON BAŞVURU TARİHİ 1 Haziran 2009
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 1 Temmuz 2009
+ Ajandama Ekle

RE/MAX Türkiye, gençlerin enerjisini gayrimenkul sektörüne yansıtmaya bu yıl da devam ediyor. Üniversiteli gençlerin yaratıcı fikirleri ve sıra dışı projeleriyle Türkiye’de gayrimenkul sektörüne yaratıcı bir soluk getirmeyi amaçlayan “RE/MAX Fikir ve Proje Yarışması”, RE/MAX Türkiye tarafından bu yıl üçüncü kez gerçekleştiriliyor. Katılım için son başvuru tarihi 1 Haziran 2009 olan yarışmada, dereceye giren öğrencilere, çeşitli ödüllerin yanı sıra, düşüncelerini hayata geçirebilmeleri için RE/MAX Türkiye’de staj fırsatı da sağlanacak.

RE/MAX Türkiye tarafından düzenlenen Fikir ve Proje Yarışması’na, her bölümden ön lisans, lisans, master ve doktora olmak üzere tüm üniversite öğrencileri katılabiliyor.

Üniversitelilerin, gayrimenkul sektörüne yönelik yapıcı düşünce ve önerilerini ortaya koyabilecekleri ve uygulayabilecekleri bir platform yaratan yarışmada, bu yıl makaleler belirlenen 3 ana başlık altında hazırlanacak. Bu başlıklar şöyle sıralanıyor:

 - Daha fazla üniversite öğrencisinin RE/MAX’te Gayrimenkul Danışmanı olması için ne yapılmalıdır?
-  Türkiye Gayrimenkul sektöründe nasıl bir hizmet verilmelidir?
-  Gayrimenkul Sektörü için yaratıcı, yenilikçi, fark yaratan reklam önerileriniz nelerdir?

Yarışmaya katılacak üniversite öğrencilerine, belirlenen konulardan birini seçilebilecekleri gibi, her 3 konuda da fikirlerini ortaya koyabilme olanağı tanınıyor. Yarışmaya katılmak isteyen üniversite öğrencilerinin, belirtilen başlıklar altında gayrimenkul sektörüne ilişkin yaratıcı fikir ve projelerini içeren makalelerini, en geç 1 Haziran 2009 tarihine kadar RE/MAX Türkiye’nin e-mail adresine göndermeleri gerekiyor.

RE/MAX Fikir ve Proje Yarışması’na katılan makaleler orjinalliğe, açıklığa ve gayrimenkul sektöründe nasıl bir hizmet verilmeli sorusuna verilecek somut önerilere göre değerlendirilecek. Dereceye giren öğrencilere, gayrimenkul sektörüne yönelik proje ve fikirlerini gerçekleştirmek üzere RE/MAX Türkiye’de staj fırsatı sağlanacak. Ayrıca birinci iPhone, ikinci video kamera ve üçüncü dijital fotoğraf makinesi, dördüncü iPod Nano ile ödüllendirilecek. Yarışmanın sonuçları ise 1 Temmuz 2009 tarihinde, RE/MAX Türkiye’nin resmi web sitesinde açıklanacak.

Daha detaylı bilgi edinmek için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/re-max-universitelilere-yonelik-fikir-ve-proje-yarismasi_67042.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Ne kadar da çıkarcı bir yarışma! Sadece Remax'e bedava araştırma yaptırma amacının bir ürünü. Zaten staj yapmak isteyen bir öğrenci çok rahat Remax'lerde staj yapabiliyor. Konuların daha geniş çerçevede, bu meslekle ilgili öğrencileri geliştirebilecek tarzda olması gerekirdi. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!