Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

WILO'dan Fotoğraf Yarışması: SU, Dünyanın Her Karesinde

WILO, çevre dostu projelerine bir yenisini daha ekliyor. WILO, 22 Mart Dünya Su Günü'nde 'WILO 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması'nı düzenlediğini açıkladı. 'Su, Dünyanın Her Karesinde' konulu fotoğraf yarışması, suyun ve sanatın yaşamımızdaki önemini de vurguluyor.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

WILO'dan Fotoğraf Yarışması: SU, Dünyanın Her Karesinde WILO'dan Fotoğraf Yarışması: SU, Dünyanın Her Karesinde
SON BAŞVURU TARİHİ 24 Eylül 2012
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 1 Ekim 2012
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ 12 Ekim 2012
+ Ajandama Ekle

Yeşil binasıyla Türkiye’de ve Avrupa’da kendi sektöründe LEED Gold Sertifikası’na sahip ilk firma olan WILO Türkiye, çevre dostu projelerine bir yenisini daha ekliyor. WILO, 22 Mart Dünya Su Günü’nde 'WILO 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması'nı düzenlediğini açıkladı. WILO’nun, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) onayı ve İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’nin (İFSAK) desteğiyle düzenlediği 'Su, Dünyanın Her Karesinde' konulu fotoğraf yarışması, içme suyu kaynaklarının azalması, suyun temiz kalması ve verimli kullanılması konusunda bilinci artırmayı hedefliyor.

Düzensiz yapılaşmanın, aşırı nüfus artışının, sera gazlarındaki artışın ve sanayileşmenin, dünyayı daha 'susuz' bir hale getirdiğini vurgulayan WILO Türkiye, 'Su, Dünyanın Her Karesinde' konulu yarışması ile hayatın her anında ihtiyaç duyduğumuz suyun verimli kullanımına dikkat çekmeyi hedefliyor. Hayat fonksiyonlarımızı dengede tutan suyun fotoğraflarla belgeleneceği fotoğraf yarışması ile toplumda su bilincinin yükselmesini amaçlıyor.

Yarışma, amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçıların katılıma açık. Katılımın ücretsiz olarak gerçekleşeceği yarışmada son başvuru tarihi 24 Eylül 2012 olarak belirlendi.

Seçici kurul
 
Yarışmanın Seçici Kurulu ise İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Tanju Akleman, AFIAP unvanlı fotoğraf sanatçısı Ali Balkı, AFIAP unvanlı fotoğraf sanatçısı Cengiz Karlıova, İFSAK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve AFIAP unvanlı fotoğraf sanatçısı Serkan Turaç ve WILO Pompa Sistemleri A.Ş.’den Melis Akçin’den oluşuyor.

Ödüller

Yarışma sonucunda birinci olan esere 3000 TL, ikinci esere 2000 TL, üçüncü esere ise 1000 TL ödül verilecek. Ayrıca yarışmada başarılı olan diğer eserler, mansiyon ve sergileme ödüllerinin yanısıra TFSF yayını olan Almanak 2012 kitabında yer alacak ve 12 Ekim 2012 tarihinde düzenlenecek ödül töreninde de sergilenme imkânı elde edecekler.

ETİKETLER: firma çevre
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/wilodan-fotograf-yarismasi-su-dunyanin-her-karesinde_91262.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!