Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri

Yalıtım sektörünün en prestijli organizasyonlarından "Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri"nde adaylık süreci başlıyor. Bu sene yedincisi düzenlenecek ödül programında yine birçok firma, yatırımları ve ürünleriyle yer alacak.

yapi.com.tr
1

Ödüller

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri

alıtım sektörünün en prestijli organizasyonlarından “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri”nde adaylık süreci başlıyor. Bu sene yedincisi düzenlenecek ödül programında birçok firma, yatırımları ve ürünleriyle yer alacak.

“Yılın Yatırımı”, Yılın Isı Yalıtım Ürünü”, “Yılın Su Yalıtım Ürünü”, “Yılın Ses Yalıtım Ürünü” ve “Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü” kategorilerinin bulunduğu Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri, Yalıtım Dergisi okurları ve jürinin yapacağı oylama ile sahiplerini bulacak. “Yılın Profesyoneli ve “Yalıtım Bilincine Katkı Özel Ödülü” ise organizasyon komitesi tarafından belirlenecek.

Nasıl Aday Olunacak?

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2009’a aday olmak ve aday önermek için öncelikle Yalıtım dergisinin 2009 Kasım-Aralık sayısında yer alan “Aday Önerme Formu”nun doldurularak 31 Ocak 2010 tarihine kadar ulaştırılması gerekiyor.

Ödül programına “Yılın Yatırımı” kategorisinde aday olacak girişimlerin, 2009 yılı içerisinde Türkiye sınırları içerisinde yapılmış, tamamlanmış ve üretime geçmiş olması, katılımcılardan beklenen kriterlerden ilki. Aynı zamanda ısı, su, ses ve yangın yalıtımı konularından birinde üretim yapılıyor olması ve söz konusu tesisin açık-kapalı alanı, yatırım değeri, yarattığı istihdam, yıllık üretim miktarı, kullandığı teknoloji gibi parametrelerin sunulmuş olması koşulları aranıyor. Bu kategoride, üretim tesisi kuran ve/veya mevcut tesisindeki büyütme-geliştirme yatırımını tamamlamış firmalar, kendileri aday olabilecekleri gibi önerilerek de adaylık kazanabiliyorlar.

“Yılın Yeni Ürünü” kategorilerinde ise 2009 yılı içerisinde piyasaya sürülmüş “Isı”, “Su”, “Ses” ve “Yangın” yalıtımı ürünlerinden her konu için bir üretici ve/veya ithalatçının bizzat başvuruda bulunması veya okuyucular tarafından önerilmesi ile adaylık kazanılabiliyor.

“Yılın Yeni Ürünü” kategorisi adaylarının tümünün 1 Ocak 2009-31 Aralık 2009 tarihleri arasında piyasaya sürülmüş ürünler olması, ürünün uluslararası ürün kalite belgelerine sahip olması veya en az TSE standartlarına uyumlu olduğunun belgelenmiş olması koşulları aranıyor.

“Yılın Profesyoneli” ve “Yalıtım Bilincine Katkı Özel Ödülü” ise, Yalıtım Dergisi Yazı İşleri kadrosu ile B2B Medya editörler kurulu üyelerinden oluşturulan Organizasyon Komitesi tarafından, 2009 yılı içerisinde yalıtım bilincinin artırılmasına katkıda bulunmuş, firmasının ve sektörün gelişimine yönelik yaptığı çalışmalarla kabul ve takdir görmüş kişi, kurum veya kuruluşa verilecek.

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde Süreç Nasıl İşleyecek?

Ödül programının adaylarından, başvuruların 31 Ocak 2010 tarihine kadar Yalıtım Dergisi’ne ulaştırılması bekleniyor. Adaylıkları organizasyon komitesinin değerlendirmesi sonucu kesinlik kazanacak olan katılımcılar, derginin şubat sayısında (82. Sayı) yayınlanacak olan ve tüm adayların yer aldığı oy verme formu aracılığı ile değerlendirilecekler. Yalıtım Dergisi okurlar, aynı zamanda oluşturulacak internet sitesinde de yer alacak oy verme formu ile 31 Mart 2010 sonuna kadar oylarını kullanabilecekler.

2010 yılı Nisan ayı başında toplanacak ve sektörün önde gelen firmalarının temsilcilerinden oluşturulacak olan “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Seçici Kurulu”, okur oylarını değerlendirecek ve ödül sahiplerini belirlemek için oylama yapacak. Oylamada, seçici kurulun oyları yüzde 70, okur oyları ise yüzde 30 etkili olacak.

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2009’un sahipleri Yalıtım Dergisi’nin Nisan 2010 sayısında açıklanacak. Ödüller, yine Nisan ayında düzenlenecek törende sahiplerine sunulacak.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

ETİKETLER: yapiveri
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/yalitim-sektoru-basari-odulleri_75458.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • SELÜLOZİK YALItIM,bir anlamda geri dönüşüm kağıtların ÜLKEMİZDEKİ bor mineralimizle birlikte ekonomimize ne derece katkısı olduğunu anlata anlata İzmir ve civarında YALITIM PAZARINDA bir yerlere geliyorum. CELLUBOR İZMİR BAYİSİYİM. BU ÜRÜN ÇOK AZ ENERJİ KULLANILARAK ELDE EDİLMEKTE. DİĞER ÜRÜNLER GİBİ YÜKSEK ENERJİ KULLANILMADIĞI GİBİ ÜRETİMİ ESNASINDA DOĞAYI KİRLETMEZ. GAZ SALINIMI YOKTUR. BOR ÜLKEMİZİN ÜRÜNÜ. AMERİKA AVRUPA BORU BİZDEN ALIP ATIKLARI İLE YALITIMLARINI YAPIP SIFIR MALİYETLE MİLYARLARCA EURO TASARRUF EDİYORLAR. BİZİM MİMAR-MÜHENDİS VE MÜTEAHHİT FİRMALARIMIZ HİÇ ARAŞTIRMA YAPMIYORLAR,YÜKSEK PERFORMANS YENİ ÜRÜNLERİ BİLMİYORLAR. HAYRET EDİYORUM YENİ NESİL MİMAR VE MÜHENDİSLER OKULDAN DİPLOMAYI ALIYOR, BUNLARA SELÜLOZİK YALITIMI SORUYORUM BİLMİYORLAR. SİZCE DE GARİP DEĞİ LMİ? Bir başıma izmir ve ege bölgesinde 2008 e kadarki yaptığım işleri (2009 U DAHA GİRMEDİM) www.yalitimcim.com web sayfamda izlemenizi rica ediyorum. bu kadarcık işle bile ÜLKEMİZİN enerji tasarrufuna çok katkım olduğuna inanıyorum Saygılarımla HAMDİ SAYIMCI YALITIM HİZMETLERİ YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!