Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

24. Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara 2011

24. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 22 - 25 Eylül 2011 tarihleri arasında Altınpark Expo Center’da yatırımcı kamu kuruluşlarını, Başkentli ve Anadolu’dan gelen yapı profesyonellerini bir araya getirerek yapı sektörünün nabzını tutacak. 34. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da sektör profesyonelleriyle ilk kez buluşan Material ConneXion ise, 2.

yapi.com.tr

Fuarlar

24. Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara 2011
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 22 Eylül 2011
BİTİŞ TARİHİ: 25 Eylül 2011
YER: Altınpark Expo Center, Ankara
DÜZENLEYEN: Yapı-Endüstri Merkezi
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 266 70 70 F: (212) 266 70 10
+ Ajandama Ekle

B> 24. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 22 - 25 Eylül 2011 tarihleri arasında Altınpark Expo Center’da yatırımcı kamu kuruluşlarını, Başkentli ve Anadolu’dan gelen yapı profesyonellerini bir araya getirerek yapı sektörünün nabzını tutacak. 34. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da sektör profesyonelleriyle ilk kez buluşan Material ConneXion ise, 2. sergisini Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’da açacak.

Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından 34 yıldır düzenlenen Yapı Fuarları-Turkeybuild, 2011 yılında da yapı dünyasının İstanbul, Ankara ve İzmir’de uluslararası buluşma noktaları olacak.

Başkent Ankara’da, özellikle kamu yatırımlarında karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı sağlayan Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara, bu yıl 22 – 25 Eylül 2011 tarihleri arasında Altınpark Expo Center’da gerçekleştirilecek. Karar vericilere sektörün dev markalarındaki, gelişme ve yenilikleri yakından izleme olanağı sağlayacak olan fuar, bölgelerindeki tüm yapı sektörü ilgililerini bir araya getirecek.


11.500 m2 Alanda Yaklaşık 200 Katılımcı Firma, Binlerce Ürün Çeşidi ve 30 Bin Ziyaretçi

22 – 25 Eylül 2011 tarihleri arasında Altınpark Expo Center’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara, 30.000 kişi ziyaretçi potansiyeli ve 11.500 m2’lik sergileme alanıyla Ankara’nın en büyük fuarı olma özelliğini taşıyor.

Başkent Ankara’da özellikle kamu yatırımlarında karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı sağlayan fuar, bu yıl da bölgedeki sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Yaklaşık 200 firmanın yer alacağı fuarda, binlerce yeni ürün, hizmet ve teknoloji sergilenecek.


24.Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’da Dünyanın En Yenilikçi Malzemeleri, Material ConneXion ile Sektör Profesyonellerine Sunulacak


Ayrıca bu yıl fuarlarda ilk kez yer alacak olan “Dünyanın En Yenilikçi Malzeme Sergisi; Material Connexion”, sektörün inovasyon ve tasarım alanlarındaki çalışmalarına büyük katkı sağlayacak.

34. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da sektör profesyonelleriyle ilk kez buluşan Material ConneXion, 2. sergisini Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’da açacak. Material ConneXion New York tarafından seçilen ve üretici Türk firmalarının da içinde bulunduğu sergi, sektöre yeni bir soluk getirecek.

1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, Başkent merkezli olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını, yatırımcılarını sektör profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak büyük fırsatlar sunuyor.

Yapı sektöründeki en son teknoloji, ürün ve hizmetlerin sunulduğu fuarda ziyaretçiler, tek bir çatı altında yer alan 2.000’den fazla ürün segmentindeki ürün ve hizmetleri inceleyerek, katılımcı firmaların üst düzey yetkililerinden görüş ve önerilerini alarak, uygulamada karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları hakkında bilgi edinme fırsatı elde ediyor.

Geçen yıl 27.556 ziyaretçisi olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’yı, ulusal ve uluslararası alanda yapılan yoğun tanıtım ve duyuru çalışmaları, Türkiye genelindeki ticaret ve meslek odalarının üst düzey yetkilileri, iş adamları birlikleri ve satın alma heyetlerine özel hazırlanan fuar ziyaret organizasyonları ile bu yıl 30.000 yapı profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.


Fuar Takvimi – 2011

34. Uluslararası Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul 27 Nisan – 1 Mayıs 2011
EKODünya Fuarı 27 Nisan – 1 Mayıs 2011
24. Uluslararası Yapı Fuarı/Turkeybuild Ankara 22 – 25 Eylül 2011
17. Uluslararası Yapı Fuarı/Turkeybuild İzmir 13 – 16 Ekim 2011

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/24-yapi-fuari-turkeybuild-ankara-2011_85028.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!