Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Türk Yapı Sektörü Ekim’de İki Dev Fuarda Bir Araya Geliyor!

Türk yapı sektörü Ekim’de iki dev fuarda bir araya geliyor! Yapı Fuarları – Turkeybuild yapı sektörü temsilcilerini Ankara ve İzmir buluşmalarına davet ediyor...

yapi.com.tr
Türk Yapı Sektörü Ekim’de İki Dev Fuarda Bir Araya Geliyor!

19. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İZMİR 3 - 6 Ekim 2013, İzmir Uluslararası Fuar Alanı
Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, geçtiğimiz yıllarda %30 büyüyerek, 19.500 metrekareye ulaşan sergileme alanı ile bu yıl da Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük sektörel buluşması olmaya devam edecek. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra sergileme alanı bazında, 2. büyük sektör buluşması olma özelliğini taşıyan fuar bölge profesyonellerinin bir araya getirilmesine 19. kez ev sahipliği yapacak. Geçen yıl 350’yi aşkın katılımcı firmanın binlerce ürün çeşidini 27.810 ziyaretçiyle buluşturan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, turizm sezonunun bitimiyle beraber hareketlenen inşaat malzemeleri pazarına her yıl olduğu gibi bu yıl da ivme kazandıracak. Turizm yapılarının yanı sıra yazlık konut yatırımları ve tadilat çalışmaları ile Türk yapı malzemeleri sektörü için büyük önem taşıyan bu dinamik pazar için bölgenin sektör profesyonelleri Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de bir araya gelecek. Ege Bölgesi’nin yapı sektörü dışında da en büyük ticari buluşmalarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de en yeni teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergilenerek yeni iş bağlantıları için fırsatlar gündeme gelecek.

Türk yapı sektörü ve bölgelerinin en büyük fuarları olan 19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir 3 - 6 Ekim tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda; hemen ardından düzenlenecek olan 26. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara ise 24 - 27 Ekim 2013 tarihleri arasında Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

YEM Fuarcılık’ın 37 yıllık tecrübesiyle gerçekleştirdiği, yapı malzemesi alanında en son yenilik ve teknolojilerin sergilendiği, katılımcı ve ziyaretçiler için yeni iş ve işbirliği olanakları yaratan, yüzlerce katılımcı firma, binlerce ürünün sunulduğu Yapı Fuarları – Turkeybuild İstanbul, İzmir ve Ankara’da yapı sektörüne yatırım yapmak isteyen iş dünyası tarafından yakından takip ediliyor.

Yapı Fuarları - Turkeybuild her yıl, Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteahhitler, GYO’lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK’lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getiriyor.

26. YAPI FUARI – TURKEYBUILD ANKARA 24 – 27 Ekim 2013, Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı
Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, geçen yıl %20 büyüyerek 12.000 metrekareye ulaşan alanında, yeni ve modern bir altyapı ve şehir merkezine yakın bir lokasyona sahip yeni fuar alanıyla, katılımcı ve ziyaretçilerine artık daha verimli bir iş platformu sunuyor. Bölgesinin en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan buluşma mimarları, mühendisleri ve son kullanıcıları bir araya getirecek. Geçen yıl 200’ü aşkın katılımcı firmanın binlerce ürün çeşidini 27.929 ziyaretçiyle buluşturan fuar, özellikle kamu yatırımlarında yer alan karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı da sağlayacak. 1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara başkent başta olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile yatırımcıları sektör profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak büyük fırsatlar sunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/turk-yapi-sektoru-ekimde-iki-dev-fuarda-bir-araya-geliyor_112705.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!