Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

25. Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara Yeni Sezon’da Yeni Alanda Gerçekleştirilecek

Bölgesinin en büyük yapı sektörü buluşması olan 25. Yapı Fuarı - Turkeybuıld Ankara 2012, yeni sezonda yeni alanı Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı'nda katılımcı ve ziyaretçileri ile buluşacak.

yapi.com.tr

Fuarlar

25. Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara Yeni Sezon’da Yeni Alanda Gerçekleştirilecek
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 20 Eylül 2012 09:00
BİTİŞ TARİHİ: 23 Eylül 2012 19:00
YER: Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı
ŞEHİR: Ankara
DÜZENLEYEN:

YEM Fuarcılık

TELEFON: 0212 26 6 70
+ Ajandama Ekle

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından 35 yıldır düzenlenen Türk yapı sektörü ve bölgelerinin en büyük fuarları olan YAPI FUARLARI – TURKEYBUILD; İstanbul’un ardından Ankara ve İzmir’de tanıtılacak binlerce ürün çeşidi, yeni teknoloji ve hizmetler, yeni iş fırsatları ile sektöre ivme kazandırmaya devam edecek.  25. Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara 2012, yeni sezonda yeni alanı Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı'nda katılımcı ve ziyaretçileri ile buluşacak.

Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara,  yüzde 20 büyüyen, yeni ve modern altyapısı ile şehir merkezine yakın yeni fuar alanıyla, katılımcı ve ziyaretçilerine daha verimli bir iş platformu sunuyor. Başkentin en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan buluşma; bölgedeki tüm mimarları, mühendisleri ve son kullanıcıları bir araya getirecek. Fuar, özellikle kamu yatırımlarında karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı da sağlayacak.

1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, başkent merkezli olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, yatırımcıları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını sektör profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak büyük fırsatlar sunuyor. Yapı sektöründeki en son teknoloji, ürün ve hizmetlerin sunulduğu fuarda ziyaretçiler, tek bir çatı altında yer alan 2 binden fazla ürün ve hizmetleri inceleyerek, katılımcı firmaların üst düzey yetkililerinden görüş ve önerilerini alarak, uygulamada karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları hakkında bilgi edinme fırsatı elde ediyor.

Yılın son buluşması olan Uluslararası Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir, 11 - 14 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/25-yapi-fuari---turkeybuild-ankara-yeni-sezonda-yeni-alanda-gerceklestirilecek_101090.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!