Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ARCHITECT@WORK İstanbul 2018

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ARCHITECT@WORK İstanbul, 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilere açacak.

yapi.com.tr

Buluşmalar

ARCHITECT@WORK İstanbul 2018
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 23 Kasım 2018
BİTİŞ TARİHİ: 24 Kasım 2018
YER: İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy
DÜZENLEYEN:

ARCHITECT@WORK İstanbul

WEB ADRESİ:

www.architectatwork.com

+ Ajandama Ekle

Avrupa’da 14 ülkede ve 24 şehirde düzenlenen ARCHITECT@WORK, yeniliğe odaklı konsepti ile Türkiye’deki mimar, iç mimar ve yapı uzmanlarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ARCHITECT@WORK İstanbul, 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Mimarlar, iç mimarlar ve yapı uzmanları için inovasyon odaklı iletişim günleri

Sadece yenilikçi ürünlerin sergilendiği etkinlikte, geçen yıl 1696 mimar, iç mimar ve yapı uzmanı, üretici ve marka temsilcileri tarafından sergilenen 250’den fazla yenilikçi ürünle buluştu. Yalnızca mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yapı uzmanlarının katılımına açık düzenlenen ARCHITECT@WORK, ziyaretçilerin özel kayıt sistemi ile davet edildiği seçkin bir etkinlik. Ziyaretçilerle katılımcılar gün boyu ücretsiz ikram servisi yapılan lounge alanlarında bir araya gelerek, bu profesyonel etkinlik ortamına katkıda bulunuyor. 

Sergilenmek istenen ürünler mimar ve iç mimarlardan oluşan bağımsız bir heyet tarafından yenilikçi özelliklerine göre ciddi seçim kriterlerine tabi tutulurken, sadece heyetin onay verdiği ürünlerin ARCHITECT@WORK İstanbul’da sergilenmesine izin veriliyor.

Yenilikçi ürünlerin yanı sıra her yıl heyet tarafından belirlenen temaya ilişkin malzeme alanları, fotoğraf sergileri, sanat galerisi gibi birçok yan etkinlik de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Bu yıl “Ahşap” temasıyla gerçekleştirilecek seminerlerde ünlü mimarlar deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/architectwork-istanbul-2018_163916.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!