Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yenilikçi Ürünleri ile Artemis ARCHITECT@WORK 2018’deydi

20 yılı aşkın tecrübesiyle Artemis, bu yıl 23-24 Kasım’da düzenlenen ARCHITECT@WORK İstanbul 2018’e katıldı.

yapi.com.tr
Yenilikçi Ürünleri ile Artemis ARCHITECT@WORK 2018’deydi

Artemis yenilikçi ürünleriyle; mimarlar, iç mimarlar ve yapı uzmanları için inovasyon odaklı bir fuar olarak Avrupa'da 14 ülkede ve 24 şehirde düzenlenen, ayrıcalıklı karakteri ve yeniliğe odaklı konsepti ile ARCHITECT@WORK İstanbul’a katıldı.İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ARCHITECT@WORK İstanbul’da, sadece mimar ve iç mimarlardan oluşan bağımsız bir heyet tarafından yenilikçi özelliklerine göre değerlendirilip seçilen ürünler sergilendi.

Ar-Ge ve Ür-Ge süreçlerinin tamamını Türk mühendis ve tasarımcılarla yürüten son teknoloji malzemeleri kullanarak sektörde fark yaratan Artemis, fuarda yüksek inovatif çıktıları olan iki duş kabini ve lansman ürün kategorisinde de solid lavabo modeli ile katılımcıların büyük ilgisini çekti.  

Solid Üçgen Lavabo
İlk kez ARCHITECT@WORK İstanbul’da sergilenen Solid Lavabo, iki katlı ilginç tasarımı ve ergonomik kullanım kolaylığıyla mimar ve tasarımcıların beğenisini kazandı. Solid malzeme ve çocuk ile birlikte ebeveyn kullanımı hedefiyle üretilen lavabonun yakın zamanda yurtiçi ve yurtdışı bayilerinde satışı mümkün olacak.

İnovasyon, Artemis için her zaman ön plandadır
Artemis Genel Müdürü Ahmet Kaan Koçulu inovasyonu ön planda tutan iş yapma ilkesi ile fuara katılım sağladıklarını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: “ARCHITECT@WORK, sadece mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar, peyzaj mimarları, inşaat mühendisleri, gayrimenkul geliştiricileri, iç tasarımcılar, şehir plancıları, kamu kuruluşları, üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinde ders veren eğitmenler ve son sınıf öğrencilerinin ziyaret edebildiği bir fuar. Bu fuarın anahtar kelimeleri; alanında uzman, yenilikçi, tasarımsal ürünlerin ve benzersiz konsept ortamlarının olması. Tasarım ve uygulamada titiz bir marka olarak bu fuarda yer almaktan dolayı çok memnunuz.

Dünya standartlarındaki kalitemiz ve sürekli geliştirdiğimiz ürün çeşitliliğimizle, Türkiye’nin önde gelen birçok projesinin tercihi olmaya ve hem sektör paydaşlarımız hem de müşterilerimizde Artemis tecrübesini paylaşmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizin satış sonrası süreçlerini, etkin teknik servisimizle destekliyor ve kalite kontrol süreçlerini eksiksiz yürütüyoruz. Bizim için “Mutlu Müşteri” en önemli öncelik. 20 yılı aşan tecrübemizin ışığında, bundan sonra da yüksek kalite ürünlerimizle sektörü geliştirmeye ve müşterilerimizin hayatına mutluluk katmaya devam edeceğiz.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/yenilikci-urunleri-ile-artemis-architectwork-2018deydi_169125.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!