Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Beton İzmir 2018 Fuarı ve THBB Seminerleri

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) tarafından düzenlenen Beton İzmir 2018 Fuarı ve THBB Seminerleri; hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörlerini İzmir’de buluşturacak.

yapi.com.tr

Fuarlar

Beton İzmir 2018 Fuarı ve THBB Seminerleri
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 25 Nisan 2018
BİTİŞ TARİHİ: 28 Nisan 2018
YER: Fuarİzmir, Gaziemir, İzmir
DÜZENLEYEN:

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) ve Kalite Fuar Yapım AŞ

WEB ADRESİ:

betonfuari.com

+ Ajandama Ekle

İzmir Gaziemir’deki Fuarİzmir'de, 25-28 Nisan 2018 tarihlerinde onuncusu düzenlenecek olan Beton İzmir Fuarı’nda hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörleri ile ilgili son teknolojik ürünler, araç, makine ve ekipmanlar, hizmet ve donanımlar sergilenecek. Ekonominin lokomotifi inşaat ve onun en temel kolu hazır beton ile ilgili sektörlerden 120 markanın sergileneceği Fuar’ın 7.000 ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Fuarın ilk iki gününde gerçekleştirilecek THBB Seminerleri'nde; Geçirimli Beton, Beton ve Sürdürülebilirlik, Mega Projelerde Beton başlığı altında Çanakkale Köprüsü Beton Uygulamaları, Yusufeli Barajı ve HES Projesi'nin Karakteristik Özellikleri ile Baraj Gövdesi Kütle Betonu Tasarımı, Silindirle Sıkıştırılmış Beton Yollar, Sürdürülebilir Beton üretimi için Geri Dönüşüm Suyu Tamamen Kullanılması, Sıvı Azot ile Beton Soğutma Teknolojisi seminerleri başta olmak üzere sektörün gelişimine katkı sağlayacak konularda sunumlar yapılacak.

Program kapsamında düzenlenecek ekonomi seminerinde ise Prof. Dr. Emre Alkin, Türkiye ekonomisi, inşaat ve hazır beton sektörü başta olmak üzere ekonomi konularında bir konuşma yapacak.

Betonstar'ın ana sponsorluğunda düzenlenen seminerleri, hazır beton firmalarının ve tesislerinin yetkilileri ile yan sanayi firmalarının temsilcilerinin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, inşaat mühendisleri, müteahhitler, mimarlar, yapı denetim kuruluşlarının temsilcileri, akademisyenler ve araştırmacılar yakından takip edecek.

Beton İzmir 2018 Fuarı ve THBB Seminerleri'nin 25 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek açılış törenlerine, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Cemal Gökçe, Avrupa Hazır Beton Birliği (ERMCO) ve THBB Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık’ın yanı sıra sektörün önemli temsilcilerinin katılacak.

PROGRAM:

 

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/beton-izmir-2018-fuari-ve-thbb-seminerleri-_165146.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!