Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

GYODER Çözüm Platformu

GYODER’in hayata geçirdiği ‘GYODER Çözüm Platformu’nun 7 Ocak 2021 tarihli toplantısında ‘Pandemi sonrasında nasıl bir dünya? Ofis ve Alışveriş Merkezleri’ başlığı altında son gelişmeler ele alınacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

GYODER Çözüm Platformu
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 7 Ocak 2021 14:00
DÜZENLEYEN:

GYODER, Alkaş iş birliğiyle

ANA SPONSORLAR:

CBRE

SPONSORLAR:

endeksa, Apsiyon, Garanti BBVA Mortgage

TELEFON: 0212 284 86 50
DİĞER BİLGİLER:

E. ulas@alkas.com.tr

+ Ajandama Ekle

Açılışını GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, moderatörlüğünü GYODER Yönetim Kurulu Üyesi, PwC Türkiye Ortağı Ersun Bayraktaroğlu’nun yapacağı ‘GYODER Çözüm Platformu’ toplantısında, gayrimenkul ve iş dünyasından deneyimli isimler görüşlerini paylaşacak. GYODER’in beşinci kez düzenleyeceği ‘Çözüm Platformu’ toplantısı, 7 Ocak Perşembe günü 14.00-16.35 saatleri arasında Digital Network Alkaşplatformundaonline olarak yapılacak. 

Pandemide ofis ve AVM’lerde neler yaşandı?
Toplantının konuşmacılarından Ipsos Türkiye CCO’su Yasemin Özen Gürelli, ‘Covid sürecinde değişen alışkanlık ve davranışlar’ konusunu mercek altına alacak. ‘Ofis ve alışveriş merkezlerinde pandemi süreci: Neler yaşandı, nasıl etkilendik, mücadelede ne aşamadayız?’ başlıklı oturumda Migros Ticaret A.Ş. E-Ticaret İş Birimi Direktörü Orçun Onat, GYODER İcra Kurulu Üyesi, Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, MediaMarktSaturn COO ve MediaMarktTürkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım, FİBA Commercial Properties Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Yurdaer Kahraman, değerlendirmelerini aktaracak.  

Yeni dünyaya nasıl uyum sağlayacağız?
‘Pandemi sonrası yeni dünya, yeni döneme nasıl hızlı uyum sağlayacağız? Görüşler, umutlar, çözüm önerileri’
başlıklı oturumun konuşmacıları; Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı, AYD Başkan Yardımcısı Avi Alkaş, Pamir&Soyuer Yönetici Ortak, ULI Türkiye İcra Kurulu Üyesi Firuz Soyuer, Yirmibirgram Marka Ajansı Kurucu Ortağı Onur Yanık, Avcı Architects Kurucu Ortağı Mimar Selçuk Avcı ise yeni dünyaya yönelik beklenti ve öngörülerini paylaşacak. 

Sorunların ve geleceğe yönelik önerilerin konuşulacağı oturumları internet üzerinden rahatlıkla izleyebilecek katılımcılar, sorularını ileterek konuşmacıların görüşlerini alabilecek.

GYODER’in ikini 2019 yılı nisan ayında yüz yüze toplantıyla başlattığı ‘Çözüm Platformu’,  artık online olarak devam edecek. 

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/gyoder-cozum-platformu_183512.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!