Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Türkiye 3. Enerji Zirvesi Kayseri'de Yapılacak

Türkiye 3. Enerji Zirvesi'nin 11-13 Ekim 2012 tarihlerinde Kayseri'de yapılacağı bildirildi.

yapi.com.tr / AA

Toplantılar

Türkiye 3. Enerji Zirvesi Kayseri'de Yapılacak
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 11 Ekim 2012
BİTİŞ TARİHİ: 13 Ekim 2012
YER: Dünya Ticaret Merkezi
ŞEHİR: Kayseri
DÜZENLEYEN:

Kayserigaz

+ Ajandama Ekle

Türkiye 3. Enerji Zirvesi'ne, başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve EPDK Başkanı Hasan Köktaş olmak üzere, siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının önde gelen temsilcileri katılacak.

Kayserigaz'ın katkıları ile 11-13 Ekim 2012 tarihlerinde Kayseri'de gerçekleşecek 3. Türkiye Enerji Zirvesi, Dünya Ticaret Merkezi'nde, Türkiye ve dünya enerji piyasasının özellikle elektrik, nükleer, doğalgaz ve yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren köklü ve büyük firmalarının iştiraki ile düzenlenecek.

Zirve kapsamındaki panellerde, enerji ve enerji piyasaları, konusunda uzman kişiler tarafından tüm yönleriyle ele alınacak. Ayrıca yine enerji sektörünün en önde gelen firmalarının katılacağı bir de sergi gerçekleştirilecek.

Organizasyonunu gerçekleştiren Enerji Fuarcılık Genel Müdürü Mustafa Akıncı ve beraberindeki heyet, Kayserigaz Genel Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora ile Türkiye Enerji Zirvesi ve enerji piyasası hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Enerji Fuarcılık Genel Müdürü Mustafa Akıncı, ''Ülkemizin özel sektör eliyle işletilen ilk elektrik dağıtım şirketi ile EPDK tarafından lisanslandırılan ilk özel doğalgaz dağıtım şirketine ev sahipliği yapan Kayseri'de yaratılacak sinerjinin, ülkemiz enerji piyasasının gelişimine katkı sağlayacağına inancımız tamdır'' diye konuştu.

Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

''Enerji fuarcılığın organizasyonunda geleneksel hale dönüşen Türkiye Enerji Zirvesi Enerji Sektörünün en prestijli zirvelerinden birisi. Bu anlamda Kayserigaz olarak bizlerde zirvenin bu yıl Kayseri'de gerçekleşmesine vesile olmaktan dolayı duyduğumuz memnuniyeti belirtmek istiyorum. Kayserigaz bu bağlamda sektörünün öncü ve lider kuruluşu olmayı kendisine amaç edinerek, sektörüne katma değer sağlamaya devam edecek.''

ETİKETLER: enerji
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/turkiye-3-enerji-zirvesi-kayseride-yapilacak_100622.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!