Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Bursa Beton'un Sektördeki 30. Yılı Kutlandı

Bursa Çimento iştiraki Bursa Beton, 30. yılını kent protokolü, müşterileri, bayileri ve çalışanları ile birlikte kutladı.

yapı.com.tr
 Bursa Beton'un Sektördeki 30. Yılı Kutlandı

Genel Müdür Fatih Vardar’ın konuşması ile başlayan gece Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Kağıtçıbaşı’nın konuşması ile devam etti. Fatih Vardar konuşmasında, "Bursa’da şirketimiz 1986 yılında Bursa Çimento Fabrikası içerisinde bir adet beton tesisi, bir pompa ve 6 mikserle ilk üretimine başladı. Türkiye’de de ekonominin gelişimi, büyümesi, nüfusun artışına paralel olarak sektör büyüdü. Türkiye hazır beton sektörü; hem üretim hem de teknolojik gelişmeler anlamında Avrupa’da birinci, dünyada ise ilk 5 arasında yer alıyor. Bu süreç yaşanırken bizim hizmet verdiğimiz bölgeler de gelişti" dedi.

FatihFatih Vardar

Vardar, şunları söyledi: "Özellikle Bursa’da yaşanan değişim, sanayide ve iş hacmindeki büyüme, dikey yapılaşmaya yönelim, son hızla devam eden kamu yatırımları, İstanbul-İzmir otobanı, yüksek hızlı tren, raylı sistem, ulusal ve uluslararası konut, turizm markalarının kentimize olan ilgisi derken hazır beton sektörü için de önemli gelişmelere zemin oluşturdu. Bu gelişmeler ışığında Bursa Beton markası olarak biz bugün 30. yılımızda 40 milyon metreküp hazır beton üretimine ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Bursa, Yalova, Kütahya, Balıkesir’de kurulu 20 tesisimizde, 60 pompa, 230 mikserden oluşan teknik araç parkımızla, 600’ün üzerinde personelimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz.”

"Ar-ge faaliyetlerimizle gelişiyoruz"

Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Kağıtçıbaşı ise, “Bursa Çimento Grubu’nun, beton sektöründe faaliyet gösteren şirketi Bursa Beton’un 30. yılını hep birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bursa Beton, kaliteli hazır beton üretimi, kusursuz hizmet anlayışı, ar-ge faaliyetleri çerçevesinde sürekli gelişen yapısı ile fark yaratmaya devam ediyor. Özellikle son yıllarda hızla gelişen ve değişen Bursa’da, tüm büyük projelerin beton tedarikçisi olarak tercih edilmek ve yenilikçi bakış açısıyla üretilen kompozit ürünlerimizle de ülkenin dört bir yanına Bursa Beton markasını taşımak bizim için büyük gurur kaynağı” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/-bursa-betonun-sektordeki-30-yili-kutlandi-_144986.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!