Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

AB Çevre Ödülleri Türkiye’de Birincilik Ödülü Eczacıbaşı'nın

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, Avrupa Birliği kapsamındaki en saygın sürdürülebilirlik ödüllerinden biri olarak kabul edilen Avrupa Birliği Çevre Ödülleri’nin 2015 Türkiye Programı Yönetim Kategorisi’nde birinci oldu.

yapi.com.tr
AB Çevre Ödülleri Türkiye’de Birincilik Ödülü Eczacıbaşı'nın

Geçtiğimiz yıl bütünsel sürdürülebilirlik yönetimi Blue Life ile Avrupa’da birincilik ödülünü kazanan Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, yenilikçi yönetim modeli ve sürdürülebilirlik konusundaki projelerinin başarısını Türkiye’de de kanıtladı. AB üyesi ülkelerde 1987’den bu yana verilmekte olan ve 2006 yılından beri Türkiye’de de düzenlenen yarışmanın ödül töreni Bölgesel Çevre Merkezi (REC) ve TOBB işbirliğinde 22 Haziran 2015 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi. Törende, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri adına ödülü, Eczacıbaşı İnovasyon ve Sürdürülebilirlik Koordinatörü Ata Selçuk aldı.

Ödül töreni, AB Bakanlığı Müsteşarı Büyükelçi Rauf Engin Soysal, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve İklim Değişikliği Baş müzakerecisi Mehmet Emin Birpınar, REC Türkiye ve AB Çevre Ödülleri Ulusal Program Direktörü Rıfat Ünal Sayman, TOBB Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz gibi önemli isimlerin yanında çeşitli sektörlerden yüze yakın kişinin katılımıyla gerçekleşti. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/ab-cevre-odulleri-turkiyede-birincilik-odulu-eczacibasinin_132453.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!